Компресорне обладнання

Компресорне обладнання – це технічні пристрої для стиснення повітряних мас до певного тиску. Складається обладнання з електродвигуна та компресора. Вміє перетворювати електрику на енергію стисненого повітря. Використовується у промисловості, будівництві, медицині, автосервісі.

Яке можна придбати компресорне обладнання в Україні

Під компресором прийнято розуміти цілісний блок, який підключається до електромережі і на виході видає стиснене повітря під потрібним тиском. За фактом це комплекс технічних конструкцій, що складається зі знімних блоків:

·         Компресорний блок Включає двигун і повітряний компресор.

·         Ресівер. Це ємність для зберігання стисненого повітря.

·         Система підготовки повітря. Включає фільтраційні елементи і регулятор тиску повітря в системі.

·         Осушувачі повітря. Необов'язкові блоки, які використовуються для максимального очищення повітря від вологи.

Купити компресорне обладнання в магазині можна, орієнтуючись на тип приводу та спосіб очищення повітря:

·         Поршневі та гвинтові. Регламентують спосіб стиснення повітря, що надходить у пневматичну систему.

·         Масляні та безмасляні. Пара циліндр-поршень компресора може працювати з мастилом або без нього.

За призначенням компресорне обладнання буває промисловим, медичним і технічним. Відмінність у продуктивності, якості повітряної суміші та комплектації. Часто продавці у магазинах кажуть, що компресори за низькою ціною – це побутові, а дороге обладнання розраховане на професіоналів. Це не так. Кожна модель компресорного устаткування сприймається як професійна техніка. Відмінність у ціні прихована лише у технічних характеристиках.

Замовити компресор з ресивером чи без – що краще

У плані зручності наявність ресивера (сховище для стисненого повітря) несе більше переваг, ніж недоліків. Об'єм ємності зіставлений виробником із продуктивністю компресора. При наповненні ресивера повітрям установка автоматично вимикається. Що призводить до якісного охолодження елементів, що нагріваються, і економії електрики. Компресори, що працюють безпосередньо, без ресивера, коштують дешевше, але схильні до більшого зносу.

Купити компресорну установку можна без ресивера, а об'ємний бак для зберігання стисненого повітря придбати окремо. У цьому сенс, коли потрібна робота пневматичної системи без можливості підключення до електромережі. Але така проблема найчастіше усувається з використанням електрогенератора.

Де використовується компресорне обладнання в Україні.

Головними споживачами компресорів вважаються станції ТО та виробничі майданчики. Устаткування застосовується до роботи пневматичного інструмента. Особливість компресорної техніки в тому, що вона витрачає мало електрики, але здатна забезпечити працездатність великої кількості інструментів одночасно. Це дуже економно для будь-якого бізнесу. Нехай і із разовими витратами. Адже доведеться купити компресорне обладнання, систему підготовки повітря, інструмент та шланги для побудови пневматичної системи.

Стиснене повітря потрібно медичним установам, для підключення технічного обладнання. У хімічній промисловості компресори використовуються для очищення повітря всередині приміщень. Установки дуже універсальні у застосуванні. Але вимагають правильності вибору якості повітряної суміші.

Чому на компресорне обладнання ціна сильно відрізняється

Установки разюче відрізняються за принципом роботи, що позначається на кінцевому результаті. Зрозуміло, що вартість впливає ще й потужність пристрою. Але спосіб стиснення повітря у пріоритеті:

·         Безмасляні компресори гарантовано подають у систему стиснене повітря, очищене від олій. Що дуже критично, наприклад, у медицині чи проведенні фарбувальних робіт. Але відсутність мастила б'є по зносу компонентів компресора. Потрібне часте обслуговування (заміна запчастин).

·         Масляні компресори вважаються довговічними у світі. Але повітряну суміш неможливо повністю очистити від олії. Такі установки зручні в автосервісі та виробництві. Де використовується пневматичний інструмент, що має механізми, що обертаються.

Вартість компресорів залежить від бренду. Чим відоміший виробник, тим вища вартість обладнання. Пов'язано це з довговічністю установок та зручністю їх обслуговування. Наприклад, на дорогі компресори King Tony або FIAC завжди можна знайти запчастини та ремкомплекти. Навіть для моделей, які давно знято з виробництва. А на дуже дешеві ціни установки китайського бренду Forte складно знайти запчастини.

Де купити в Україні компресорне обладнання – краща ціна

Маючи потужність і вартість, покупець повинен завжди враховувати другорядні критерії. Зокрема, гарантійні зобов'язання виробника та наявність змінних запчастин до обладнання. Купити компресор можна у будь-якому будівельному магазині. Але у продавця навряд чи знайдуться ремкомплекти до установки, що купується. Як варіант, менеджер запропонує контакт дилера та порадить замовити запчастини до компресорного обладнання за каталогом.

Компресорні установки купуються разово, на десятиліття наперед. Тому треба врахувати часте сервісне обслуговування. Потрібен повний доступ до всіх запчастин та компонентів пневматичної системи. Бажаєте купити компресорне обладнання в Україні – звертайтесь до компанії LDinvest . Магазин інструменту є офіційним дистриб'ютором відомих світових брендів. Крім компресорів, на вимогу заводів-виробників, на складах компанії завжди доступні ремкомплекти та запчастини. Причому, до всього наявного інструменту, обладнання, вузлів та механізмів.

На оптових покупців чекають цікаві пропозиції за ціною, а роздріб – знижки та подарунки. Безліч способів оплати – готівковий та безготівковий розрахунок, облік ПДВ, відстрочка платежу за договором тощо. У компанії LDinvest є власний вантажний транспорт та мікроавтобуси. Легко доставити товари адресату Україною, якщо він бажає введення в експлуатацію обладнання сертифікованими фахівцями.

Фільтр
Виробник
Категорії
Двигатель
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
ещё... свернуть
Тип компрессора
Напряжение
Кол установок
Наличие осушителя
Уровень шума, дБ
Фільтр