Шприци для консистентного мастила

Підкатегорії

Шприци для консистентного мастила та олії – це мірні ємності для зберігання, заливки та зливу технічних рідин в автосервісі. Використовується оснащення для обслуговування вузлів і механізмів, що мають деталі, що труться або обертаються. Крім станцій ТО, інструмент використовується у виробничих потребах та побуті.

Купити шприци для консистентного мастила та олії – найкраща ціна

В Україні, оснащення застосовується для роботи із солідолом, оліями та іншими видами густої автомобільної хімії. Працюючи за принципом звичайного шприца, інструмент здатний швидко і точно шляхом видавлювання, подавати мастило в потрібне місце будь-якого агрегату. Купити шприци для мастила та олії можна орієнтуючись, на обсяг ємності, фізичні розміри, робочий тиск та ціну. Під кожен вид робіт легко підібрати зручне та ефективне рішення.

В асортименті магазину інструментів LDinvest представлена продукція для професійного та аматорського користування. Вартість та довговічність оснащення – головні відмінності, за якими підбирається оснащення за класом застосування. Незважаючи на такі відмінності, якість виготовлення та надійність пристроїв бренду King Tony залишається незмінною всім видів продукції.

Замовити шприци для олії та консистентного мастила - види

Рукоятка, плунжер, ємність і насадка-носик - постійні компоненти для всіх видів пристроїв. Відмінність ховається у в'язкості мастильних рідин. Під кожну задачу є певний пристрій:

·         Важельно-плунжерний шприц.

·         Плунжерний шприц.

·         Масляна.

На додаток, для роботи з рідинами, оснастка може опціонально доповнюватися повітряним клапаном, який вміє стравлювати надлишки повітря. Сам інструмент має вигляд звичайного шприца, або виконаний у формі пістолета. У першому випадку оснастка може вимагати дворучне використання в роботі. Особливо, коли у рідини підвищена в'язкість. З пістолетом простіше працювати однією рукою автослюсарю.  У кожного типу інструменту свої переваги та недоліки, тому професіонали воліють відразу купити кілька різновидів шприців для роботи.

Вибір шприців для мастил та мастила в магазині LDinvest

Враховуючи, що головним критерієм для покупця залишається зручність в експлуатації, оснащення має спрощену конструкцію. Шприци для консистентного мастила та олії легко розбирати для чищення. У деяких моделях, виконаних у вигляді пістолета, ручки зібрані на заклепках, що ускладнює демонтаж оснастки. Робочий циліндр інструменту має спеціальні позначки для нормованої подачі мастила механізм. Можна відстежувати витрату рідини в шприці.

Чистота на робочому місці гарантується всім слюсарям. Адже інструмент має прямий контакт із вузлом, жодних витоків технічної рідини. Незважаючи на модель оснащення, шприци мають досить багату комплектацію. Поставляється вона окремо (опціонально) або йде в наборі з інструментом. Дуже зручно, коли крім шприца, в комплекті присутні подовжувальні шланги та змінні носики для заливки олії або консистентної рідини в систему.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр