Набори свердл і бурів

Набори свердлів та бурів – це комплект слюсарного приладдя для механічної обробки деталей або заготовок. Використовуються для висвердлювання наскрізних та глухих отворів у різних матеріалах. Завдяки високій якості та надійності, купити свердла зручно для будь-якої сфери діяльності. Аксесуари широко застосовуються на станціях технічного обслуговування, різноманітних підприємствах, у будівництві та побуті.

Купити набори свердл та бурів – найкраща ціна

Компанія LDinvest пропонує своїм покупцям великий вибір розхідників для роботи з металу, дерева, плитки, бетону та інших матеріалів. Найбільш поширеними та універсальними, серед них є циліндричні свердла. Саме вони найчастіше входять до складу наборів. Існує п'ять основних видів таких свердлів:

·        Циліндричні свердла загального призначення. Це найпоширеніший тип інструменту. Він широко застосовується в автосервісі, на підприємствах та у побуті. Діаметр таких свердлів може досягати 80 мм.

·        Свердла лівосторонні. Це спеціальні та вузькоспрямовані компоненти. У такого інструменту канавки нарізані у протилежний бік. Їх найчастіше використовують для висвердлювання різноманітних кріпильних елементів, які не вилучаються іншим способом.

·        Свердла з підвищеною точністю. Тип оснастки застосовується для отримання високоточних отворів із похибкою до частки міліметра. Такий інструмент має маркування класу А. Застосовується як на підприємствах, так і в побуті. Ціна свердл у наборі висока, як і якість їх роботи у процесі свердління.

·        Циліндричні твердосплавні свердла. Даний тип оснастки широко використовують для роботи з металами та будівельними матеріалами високої міцності. Інструмент або повністю відливається з твердосплавного матеріалу, або оснащується спеціальними пластинами або напайками.

Як замовити свердла та бури в наборах

При виборі свердлів слід звернути увагу на колір інструменту. Якщо свердла мають звичайний сірий колір, це означає, що у процесі виготовлення вони піддавалися додаткової обробці. Тобто показники міцності у таких пристроїв знаходяться на позначці нижче середнього.

Свердла чорного кольору припускають, що на остаточній стадії їх виробництва було використано термічну обробку. Це значно підвищує стійкість інструменту і дозволяє використовувати його протягом тривалого періоду часу. 

Набори свердлів, які мають золотистий колір, є найбільш міцними та зносостійкими. Все тому, що на поверхню такого обладнання наноситься нітрид титану. Такі свердла характеризуються високою продуктивністю, надійністю та довговічністю. Купити свердла у такому виконанні зручно для універсальних завдань.

Компанія укомплектувала набори таким чином, щоб зважити на всі побажання своїх клієнтів. У комплект входять найчастіше застосовувані розміри оснастки. Ціна набору бурів та свердел залежить від типу оснащення та його цільового призначення. Свердла стануть надійним помічником у виконанні найрізноманітніших завдань, пов'язаних із процесом свердління. А їхня бездоганна якість радуватиме довгі роки.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Стандарт
Кол-во в упаковке
Длина, мм
Диаметр, в мм
Присоединительный тип
Фільтр