Пістолети для підкачування

Підкатегорії

Пістолети для підкачування – це пневматичний інструмент, за допомогою якого можна здійснювати накачування автомобільних шин. Пристрій працює від пневматичного компресора і дозволяє в лічені часи подати стиснене повітря в колеса. Комплектується манометром для контролю тиску та гнучким шлангом для роботи у важкодоступних місцях. Завдяки багатому асортименту продукції на ринку України, легко підібрати та купити оснастку, орієнтуючись на функціонал, потужність та ціну.

Пістолети для підкачування є невід'ємним інструментом на виробництві, СТО, шиномонтажних та інших підприємствах, що обслуговують. Їх також широко використовують на заправних станціях, у гаражних кооперативах та побуті.

Купити пневматичні пістолети для підкачування

Магазин інструменту LDinvest пропонує широкий асортимент пістолетів для накачування коліс та комплектуючих до них. При виборі інструмента слід звернути увагу на такі характеристики:

·         Робочий тиск пристрою. Це основна характеристика, яка свідчить про продуктивність пристосування. У побутових апаратах цей показник сягає 12 бар, а професійних – до 16 Бар.

·         Матеріал інструменту. Виробники пропонують кілька варіантів виготовлення. Корпус може бути виконаний повністю із дюралюмінію. Або мати пластикові вставки із додатковим гумовим покриттям.

·         Діаметр штуцера. Параметр вказує на можливість підключення пристрою до шланга. Найбільш поширеним є діаметр 1/4 дюйми.

·         Довжина шлангу. В основному інструмент забезпечується шлангом завдовжки 400 – 500 міліметрів. У деяких варіантах вона може досягати 1,5 – 2 метри. Такі пристрої підійдуть для обслуговування вантажних автомобілів.

·         Тип вимірювального приладу. Для вимірювання значення тиску при накачуванні шин використовують манометри. Сучасні пістолети практично всі мають вбудовані в систему манометри, але існують варіанти і без них. У такому разі варто окремо придбати інструмент.

Замовити пістолет для підкачування шин – краща ціна

Вартість обладнання, переважно, залежить від оснащення. І зазвичай, під цим оснащенням розуміється тип встановленого манометра. Вимірювально-контрольний пристрій буває декількох типів:

1.       Механічний. Пристосування характеризується простотою використання та низькою вартістю. Проте потребує дбайливого відношення. Манометр може досить легко вийти з ладу під впливом механічних навантажень. Деякі моделі оснащені шкалою з трьома зонами: зеленою, жовтою та червоною.

2.       Електронний. Пристрій відрізняється високою точністю виміру в порівнянні з механічним приладом. Оснащений такий манометр електронним циферблатом та двома кнопками. Перша дозволяє вмикати та вимикати пристосування, а друга – перемикати одиниці виміру. Звичайно, ціна пневматичного обладнання вища.

При виборі інструменту для накачування не варто також забувати про функціональність і додаткове оснащення приладу. Серед переваг обладнання можна виділити: зручне розташування манометра, додатковий захист від ударів і вологи. А наявність комфортної прогумованої рукоятки забезпечує зручність використання пістолета.

Вирішили купити пістолет для підкачування коліс у магазині інструменту LDinvest , повірте, це правильний вибір. Адже все оснащення сертифіковане та відповідає європейським нормам якості. Окрім цього товар забезпечується офіційною гарантією виробника. А ціна пневматичного інструменту встановлена заводом-виробником.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр