Світильники

Світильник для СТО – це світильник, який допомагає слюсарю в роботі. На станціях технічного обслуговування автомобілів, сільгосптехніки та іншої техніки освітлення відіграє велику роль. Маючи погане освітлення не можна якісно зробити діагностику техніки та ліквідувати поломку.

Купити світильник для СТО – найкраща ціна

Освітлювальне обладнання, яке застосовують на станціях технічного обслуговування, повинні відповідати таким вимогам:

·         давати хорошу світлосилу;

·         здійснювати рівномірне світлорозсіювання;

·         мати низький коефіцієнт пульсації;

·         мати захист від механічних ушкоджень;

·         бути безпечним у використанні;

·         бути економічним.

Все освітлювальне обладнання повинне повністю відповідати заявленим вимогам. А ціна має бути гранично зручною. Незважаючи на багатий асортимент освітлювальних приладів для гаража, вибрати і купити ліхтар, що цікавить, складно. Це пов'язано з переліком технічних характеристик, що відрізняється продукції різних брендів.

В асортименті інтернет-магазин інструменту LDinvest присутні такі пристрої: стаціонарні, портативні, кишенькові ліхтарі та лампи високої яскравості. Покупцеві залишається лише вибрати потрібний освітлювальний прилад з урахуванням подальшої експлуатації. При виборі світильника власникам автобізнесу необхідно врахувати розміри приміщення, висоту підвісу та прорахувати витрати електроенергії. Це допоможе точніше вибрати необхідне обладнання.

Замовити освітлювальне обладнання для автосервісу

Переносні світлодіодні лампи – це класичний пристрій для роботи слюсаря. Інструмент має наступні характеристики: надпотужний ліхтар, зручність, гнучкість та мобільність лампи під час роботи. Основна перевага ламп – комфортність їх використання. Працює пристрій на акумуляторах, які можна підзарядити від мережі 220 або 12/24 Вольт.

Світлодіодні ліхтарі – це прилади, призначені для роботи з окремими вузлами автомобіля. Вони є яскравим світильником з шарніром на магніті. За допомогою магніту прилад кріпиться до кузова автомобіля, верстата або візка з інструментом.

Гнучкий акумуляторний ліхтар – це необхідний аксесуар для механіка. Завдяки своїй гнучкій конструкції, він дозволяє слюсарю підібратися до важкодоступних місць вузлів і механізмів машини або верстата.

Налобні ліхтарики – це мобільні та портативні прилади, які допоможуть фахівцеві працювати у будь-якій обстановці. Вони прості у використанні, дають достатню кількість світла та мають низьку вартість.

Є можливість придбати готові набори ліхтариків. Власникам станцій технічного обслуговування автомобілів та сільгосптехніки дуже вигідно купувати такі комплекти. Основною їхньою перевагою є наявність приладів різної потужності в одному кейсі, а також їхня ціна.

Для покупця, який вибирає світильник для СТО, один з головних критеріїв – простота пристрою в користуванні. Адже в процесі роботи механіку важливе освітлення, а не зовнішній вигляд інструменту.

Купуючи освітлювальні прилади в магазині LDinvest , Ви можете бути повністю впевнені у якості. З продукцією у Вас ніколи не буде проблем, оскільки вона надійна, практична та безпечна.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Мощность, кВт
Напряжение
Источник питания
Яркость, Люмин
Фільтр