Гвинтові компресори

Підкатегорії

Гвинтові компресори – це обладнання, яке використовують для отримання стисненого повітря за допомогою гвинтової пари. Широко застосовують у різних галузях промисловості, де потрібна постійна подача стиснутого повітря пневмосистемам. Такий тип компресорних пристроїв компактний, має низький рівень шуму та вібрації, а також невелику вагу. Вони не потребують ні додаткового фундаменту, ні окремого приміщення для встановлення.

Як працює гвинтовий компресор, особливості

Пристосування гвинтового типу складаються з наступних деталей та вузлів, які сприяють більш ефективній та безперебійній роботі пристрою. А саме:

·         Фільтр для всмоктування повітря – це пристрій для очищення повітря, що потрапляє в апарат.

·         Вхідний клапан – це пристрій, за допомогою якого можна здійснювати регулювання продуктивності машини.

·         Гвинтовий блок – це один із найголовніших вузлів компресора даного типу. Складається він із двох паралельно розташованих гвинтових роторів. Один з яких має форму увігнутого профілю, а другий – опуклого. Завдяки такій конструкції відбувається ефективне стиск повітряного потоку. До речі, для гвинтового блоку завжди можна купити запчастини, їх ціна дуже доступна в Україні.

·         Електродвигун та ремінна передача.

·         Фільтр для очищення олії.

·         Термостат - це пристрій, який забезпечує необхідний температурний режим для найбільш ефективної роботи обладнання.

·         Пристрій для відділення олії.

·         Охолоджувачі олії та повітря.

·         Запобіжний клапан, який захищає машину від передчасної поломки.

·         Трубопроводи для повітря, олії та маслоповітряної суміші.

·         Реле тиску.

·         Панель управління.

Компресор гвинтового типу працює в такий спосіб. При включенні пристрою електродвигун рухає гвинти, які починають обертатися назустріч один одному. Потім робочий простір надходить попередньо очищене повітря. Після чого він змішується з олією, яка потрібна для формування спеціального масляного клина між роторами.

Гвинти, обертаючись, сприяють зменшенню зазору між корпусом пристосування та гвинтами. Що у свою чергу призводить до стиснення повітряного потоку та збільшення тиску. Після цього маслоповітряна суміш подається до спеціальної збірки, де поділяється на складові. Потім стиснене повітря охолоджується і надходить на пневмообладнання, а очищене та охолоджене масло подається на повторний цикл.

Чому вигідно купити гвинтові компресори – найкраща ціна

Основні переваги використання гвинтових компресорів:

·         Високий ресурс роботи пристрою;

·         Простота у монтажі, використанні та обслуговуванні;

·         Надійність пристосування;

·         Низькі витрати;

·         Можливість отримувати чисте стиснене повітря;

·         Низький рівень шуму та вібрації.

Гвинтові компресори мають особливу конструкцію пристрою, яка дозволяє значно зменшити час прогрівання обладнання (до 4 хвилин). Що дозволяє захистити внутрішній простір компресора від небажаного утворення конденсату. А також сприяє підвищенню надійності усієї системи в цілому. Бажаєте купити гвинтовий компресор в Україні – відвідайте магазин LDinvest . Порадує покупця асортимент товарів та ціна на них.

Компресори гвинтового типу – це пристрої, які відрізняються високою ефективністю, надійністю та довговічністю, за досить низької вартості. Вони однаково добре підходять як для великих промислових заводів, так і для невеликих майстерень автосервісу.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Напряжение
Наличие осушителя
Уровень шума, дБ
Фільтр