Пістолети для води

Підкатегорії

Пістолет для води – це пневматичний ручний інструмент, який використовується для подачі струменів рідини під високим тиском. Застосовується у виробництві та автосервісі для очищення будь-яких типів поверхні. В Україні користується попитом для миття автомобілів та приміщення від забруднень. Купити оснастку можна під будь-які завдання. Для цього, у виробника передбачені рішення, що відрізняються за функціональністю та ціною. Слід пам'ятати, що інструменту потрібна пневматична система, тобто потрібна наявність компресора.

Купити пістолет для води – найкраща ціна

Насамперед, оснащення завжди підбирається під пневматичне обладнання. Враховуючи специфіку пристрою, слід пам'ятати, що в системі не повинно бути лубрикатора, який постачає мастильні матеріали до пневматичного інструменту.

Критерії вибору обладнання:

·         Потужність компресора. Це один із небагатьох випадків, коли продуктивність пневматичної системи відіграє незначну роль. Для розпилення рідини не потрібна висока потужність. Але слід враховувати рекомендації щодо компонентів цієї системи.

·         Витрата повітря та води. Чим потужніший струмінь, тим більша витрата. Тому покупцю треба точно розуміти, що він хоче отримати в результаті. Альтернатива – купити в магазині LDinvest інструмент із можливістю регулювання тиску води та повітря. Універсальне рішення закриє усі питання користувача. Плюс, ціна комплекту менша, ніж придбання всіх компонентів окремо.

·         Матеріал виготовлення пістолета. Конструкції бувають на основі чорного або кольорового металу з композитних матеріалів або пластику. Якщо орієнтуватися на зручність використання, краще купити інструмент у пластиковому корпусі з латунним фітингом. Якщо на продуктивність і довговічність, то краще брати пістолет із нержавіючої сталі.

·         Розміщення змішувача. Змішування стиснутого повітря з водою може виконуватися в рукоятці, або окремим змішувачем. Все залежить від уподобань користувача. Критерій більше впливає зручність використання. Якщо змішувач знаходиться в корпусі пістолета, то краще, щоб конструкція була розбірною, а не цільнолитою. Якщо вода не проходить попереднє очищення, то пістолет часто забруднюватиметься. Через це впаде продуктивність інструменту.

·         Формат фітингів для підключення до системи. Діаметр шланга, перехідники і таке інше. Наявність витратних матеріалів у комплекті підвищує універсальність пристосування.

Які пістолети для води краще замовити в Україні

Найкраще свій вибір довірити професіоналам. Надавши менеджерам магазину інформацію про наявне пневматичне обладнання та цілі використання оснастки, можна відразу ж отримати готове рішення. Пістолети для води належать до універсальних рішень. Але бувають винятки. Добре, коли після покупки слюсар просто під'єднує оснащення і користується без якихось маніпуляцій.

Чим простіша конструкція пістолета – тим краще. По-перше, за такий інструмент менша ціна. По-друге, у разі проблем, буде простіше розібратися з несправністю. Взагалі пістолети належать до витратних матеріалів. Розраховувати на багаторічне їхнє використання не варто.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр