Будівельні фени (термофен)

Підкатегорії

Пістолети гарячого повітря – це аналоги паяльної лампи, які вміють виконувати безконтактне розігрів матеріалу за рахунок струменя гарячого повітря. Використовуються в автосервісі, на будівництві, у виробництві та побуті.

Пістолет працює за принципом фена. Усередині встановлено нагрівач та компресор, який виштовхує нагріте повітря через сопло. Для регуляції форми струменя використовуються всілякі насадки.

Купити пістолети гарячого повітря – найкраща ціна

Ручний інструмент є універсальним обладнанням. Але виробники схильні розділяти пристрої за трьома класами: професійні, побутові та початкового рівня. Відмінність у потужності, функціональності та ціні. Будівельний фен призначений для виконання наступних робіт:

·         Нагрів. Сюди відноситься розморожування та прогрівання деталей, або твердих матеріалів до необхідної температури для подальшої обробки.

·         Паяння. Гума, ПВХ, полістирол та інші пластичні матеріали відмінно зварюються під високою температурою. У деяких випадках використовують лудіння із застосуванням припою.

·         Продування. Сюди входить очищення поверхонь, щілин, поглиблень або тріщин, а також сушіння.

·         Чистка. Пістолети гарячого повітря пристосовані для ліквідації фарб або лаку з будь-яких твердих поверхонь. При проведенні фарб по кузову автомобіля, фен безцінний. Це основне призначення, що змушує майстра купити пістолет гарячого повітря.

·         Формування. З пістолетом простіше виготовляти чи ремонтувати деталі із пластичних мас. Надати форму розігрітому температурі до плавлення матеріалу з феном легко.

Ціна та функціональність – критерії, яким приділяє увагу покупець насамперед. Продуктивність фену забезпечує потужність. Чим вище, тим швидше буде виконано роботу. Орієнтуючись на потужність, не можна забувати про навантаження на мережу електричного приладу. Наприклад, пістолет гарячого повітря DeWalt професійної серії має номінальну потужність 2 кВт.

Функціональність фена залежить від яких критеріїв, як регулятор потужності (температури), наявності насадок та періоду безперервної роботи. Чим менший крок регулювання температури, тим комфортніша робота. Знаючи пороги плавлення матеріалів, можна заощадити час на ремонтно-відновлювальні роботи.

Вигідно замовити пістолет гарячого повітря в Україні

Насадки значно розширюють функціональність ручного інструменту. Не обов'язково, щоб знімні аксесуари були у комплекті з феном. Головне, щоб сопло пістолета підтримувало монтаж будь-якої насадки.

Перегрів властивий будь-якому електричному приладі. Вирішили купити фен, слід уточнити у продавця час безперервної роботи з пристроєм, що рекомендується. Майже всі пістолети гарячого повітря забезпечені датчиком перегріву. Прилад просто вимкнеться.

Потужність потоку повітря ще один параметр, що впливає на ефективність фена. Вимірюється він у літрах за одну хвилину. Хороший обдув оброблюваної поверхні (з урахуванням застосування насадки) також допомагає заощадити час при проведенні ремонтних робіт. Чим вища потужність, тим більша ціна на ручний інструмент.

Фільтр
Виробник
Платформа
Гарантия, мес
Уровень шума, дБ
Источник питания
Фільтр