Пістолети для фарбування

Підкатегорії

Пістолети для фарбування – це обладнання, яке застосовується для розпилення лакофарбових матеріалів на різних типів. Працює від енергії стисненого повітря, що нагнітається пневматичним компресором через шланг. Завдяки цьому утворюється фарбувальний факел, який рівномірно осідає на оброблюваній поверхні.

Інструмент затребуваний на виробництві, фарбувальних майданчиках, в автомайстернях, будівництві та побуті. Орієнтуючись на ціну та функціональність, в Україні легко знайти обладнання під будь-які завдання.

Які можна купити пістолети для фарбування

Магазин інструменту LDinvest пропонує широкий асортимент фарбувальних фарб, як для побутового, так і для професійного використання. Перед вибором найбільш підходящого варіанту для вашого бізнесу, слід розібратися з основними видами пристроїв.

·        Фарборозпилювачі високого тиску (НР). Це клас пристроїв, які забезпечують на виході з пульверизатора тиск 1,5 атмосфер. Завдяки цьому, фарбування поверхні здійснюється за лічені хвилини. Однак, такі апарати не можуть забезпечити високу якість фарбування. До того ж відсоток перенесення фарби у цьому варіанті становить не більше 50 відсотків. А це означає, що половина всіх лакофарбових матеріалів просто залишиться у повітрі. Зате у пістолета для фарбування дуже низька ціна, що приваблює покупця.

·        Пістолети фарбування середнього тиску (HVLP). Тиск на виході з пістолета в таких пристроях може конструктивно знижуватися до значення 0,7 - 1 атмосфер. Що дозволяє наносити більш рівний та щільний шар фарби. Відсоток перенесення фарби у цьому типі устаткування становить близько 65-70 відсотків.

·        Краскопульти низького тиску (LVLP). Це найсучасніший і найефективніший вид фарбувального обладнання. Для якісної роботи пристрою достатньо тиску стисненого повітря нижче 0,7 атмосфер. Апарат дозволяє отримати рівний та щільний шар. При цьому відсоток перенесення фарби таких пістолетів досягає 95 відсотків. Купити такий інструмент віддають перевагу власникам майстерень з фарбування автомобілів.

Замовити пневматичний краскопульт – найкраща ціна

При покупці фарборозпилювача слід звернути увагу на основні критерії:

·        Продуктивність та витрата повітря. Цей параметр показує, який обсяг роботи може виконувати пристрій. До того ж від цього показника залежить вибір компресорного обладнання. Варто відзначити, що продуктивність компресора повинна бути на 20% вищою, ніж у фарбопульта.

·        Діаметр сопла. Розпилювачі з діаметром форсунки 0,2 – 0,5 міліметрів використовують для тонкої, художньої роботи. А сопла розміром 1-2 міліметри – для звичайного фарбування. Найчастіше виробники пропонують купити набір голок (сопел), де користувач сам вирішує, який розмір факела йому потрібен.

·        Об'єм та розташування бачка для фарби. Виробники пропонують пістолети фарбування з вертикальним та горизонтальним розташуванням резервуара для фарби. Обсяг яких варіюється в межах від 250 до 1000 мілілітрів. Баки бувають металевими та пластиковими. Не можна сказати, що пластик гірший у використанні, але майстри частіше довіряють металу. Навіть незважаючи на те, що ціна таких виробів вища.

Не варто також забувати про додаткові можливості обладнання. Здатність регулювання тиску, подачі лакофарбових речовин, відключення апарату у разі навантаження кращі. А наявність вбудованого вимірювального приладу додасть додаткової зручності в експлуатації.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр