Безмасляні медичні компресори

Підкатегорії

Безмасляні медичні компресори – це спеціалізований тип компресорного обладнання, що застосовується у медичних закладах. До якості стисненого повітря, яке використовується лікарнями, клініками та медичними кабінетами, пред'являються особливо жорсткі вимоги. У такому повітрі неприйнятною є наявність частинок олії, твердих частинок, а також вологи. Ще одна умова для апаратів, що застосовуються в медицині – це низький рівень шуму. Всім цим вимогам відповідають медичні компресори безмасляного типу.

Одним із провідних виробників високоякісного компресорного обладнання для медичних закладів є бренд Fiac. Це італійська компанія, яка була заснована у 1977 році Романні Лукко. Продукція бренду широко відома по всьому світу, завдяки своїй еталонній якості, надійності та довговічності. Для виготовлення свого обладнання та запасних частин до нього компанія використовує найновіші технології.

Купити безмасляні медичні компресори – найкраща ціна

Найпопулярніший агрегат для медичних закладів – це поршневий компресор. Головною відмінністю таких пристроїв від інших типів обладнання є відсутність мастила в робочому циліндрі. Він компактний, надійний та має великий ресурс роботи. Є апаратом моноблочного типу, який встановлений на металевій основі. Складається з таких основних деталей та вузлів:

·         електричний двигун;

·         циліндр із поршнем, який працює за безмасляним принципом;

·         ресивер для збирання стисненого повітря;

·         фільтруючий апарат;

·         установка для дегідратів;

·         пульт керування;

·         пристрої контролю;

·         електроніки.

Робочий циліндр компресора, а також поршень виготовляються із спеціальних полегшених сплавів, в основі яких є алюміній. Для зменшення зношування поверхонь, які піддаються постійному тертю, на них наносять спеціальне покриття (антифрикційне).

Щоб забезпечити відведення тепла, яке виникає в процесі роботи на блоці компресора, виконують спеціальні ребра, що відводять. Колінчастий вал з електродвигуном з'єднується через пружну муфту, завдяки якій виключаються втрати потужності. Купити запчастини для такого обладнання не важко. Є готові ремонтні комплекти та компоненти окремо. Ціна їхня дуже низька, що зручно для покупця з будь-яким бюджетом.

Ресивер – це пристрій, призначений для збирання стисненого повітря, а також вирівнювання пульсації тиску. У медичних компресорах внутрішні стінки такого пристрою покривають спеціальним полімерним покриттям. Завдяки цьому апарат надійно захищається від корозії.

Вигідно замовити медичний безмасляний компресор

Обладнання буває двох типів: відкриті та з шумозахисним кожухом. У пристроях другого типу всі силові апарати з'єднуються з основою через опори, які поглинають вібрацію. Вирішили купити медичний безмасляний компресор – зважайте на цю особливість. Так як ціна завжди пропорційна функціональності.

Компресори для медицини торгового бренду Fiac дозволяють отримати чисте повітря без частинок олії з мінімальним рівнем шуму. Вони, прості у застосуванні, надійні, довговічні та відповідають усім вимогам сучасного користувача. Компанія також виробляє безшумні пристрої, які можна використовувати у безпосередній близькості з інструментом та людьми. Такі апарати користуються широким попитом у стоматології, лікарнях, амбулаторіях та лабораторіях.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Напряжение
Кол установок
Наличие осушителя
Уровень шума, дБ
Фільтр