Шарнірно-губцевий інструмент

Шарнірно-губцевий інструмент – це пристосування, які працюють за принципом ножиць. Його застосовують для захоплення, затягування, ослаблення, розрізання металевих предметів, а також для встановлення заклепок. Пристрій широко затребуваний, його використовують у майстернях з ремонту автомобілів, сільгосптехніки, на виробництвах, будівництві та побуті.

 

Купити шарнірно-губцевий інструмент – найкраща ціна

 

 

Таку універсальність інструмента забезпечує наявність шарнірного механізму. Принцип роботи полягає у відкритті та закритті рукояток, які у свою чергу, змушують відкривати та закривати робочу частину пристрою (щелепи). Залежно від призначення, щелепи бувають: плоскими, зубчастими, з лезами або губками.

 

 

Кожен виробник запевняє, що робить високоякісний ручний інструмент за досить приємною ціною. Всі пристрої виготовляються з інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. І до того ж компанії постачають свою продукцію довічною чи тривалою гарантією.

 

 

Який можна шарнірно-губцевий інструмент замовити

 

Інтернет магазин LDinvest пропонує покупцю на вибір, широкий асортимент інструменту шарнірно-губцевого:

 

·        пасатижі;

·        бокорізи;

·        трубні захвати;

·        ножиці по металу;

·        торцеві кусачки;

·        болторізи;

·        зварювальні затискачі;

·        пістолети для заклепок.

 

 

Пасатижі – це слюсарний пристрій, який застосовують для захоплення та затиску невеликих деталей або кріплень. Вони бувають з плоскою або гострою робочою поверхнею. Наявність ізоляційної обмотки рукоятки дозволяє використовувати інструмент в умовах агресивного середовища і під напругою.

 

Бокорізи – це пристрій для перекушування дроту, електричної проводки, шурупів, гвинтів, шурупів. Інструмент дуже зручно застосовувати у важкодоступних місцях. Представлений широкий вибір пристроїв різного розміру та типу ріжучої кромки.

 

 

Захоплення трубні – це пристрій, який застосовують для захоплення, утримування та обертання труб. Також його можна використовувати при роботі з різьбовими з'єднаннями як ключ. У такому разі, правда, доведеться пристосуватися працювати із затискним механізмом.

 

 

Ножиці для металу – це інструмент, за допомогою якого можна різати метал, пластик та інший твердий матеріал. Вони бувають прямі, з лівим розрізом та правим розрізом. Магазин інструменту LDinvest пропонує великий вибір пристроїв різного розміру. Всі вони дуже ефективні, тому покупець вибирає собі ножиці виключно за зручністю використання.

 

 

Купити спецінструмент шарнірного типу

 

Кусачки торцеві – пристосування, яке використовують для перекушування дроту, гвинтів, шурупів, а також для вилучення цвяхів. Широко використовується в майстернях з ремонту автомобілів, сільському господарстві, будівництві та побуті.

 

 

Болторізи – інструмент, який використовують для перекушування різних кріпильних елементів (саморізи, болти тощо). Він має посилений шарнірний механізм, що дозволяє різати та перекушувати прутки великого діаметру.

 

 

Зварювальні затискачі – це шарнірно-губцевий інструмент, який застосовують для фіксації деталей при зварюванні та ремонті. Фахівці його використовують для затискання труб, великих конструкцій та вузлів.

 

 

Пістолет для заклепок – це пристрій, який використовують для скріплення деталей за допомогою заклепок. Це унікальний у своєму роді інструмент, здатний працювати з різними заклепками. Слід зазначити, що можна купити як інструмент, а й набори до роботи. Вони включають пристрої та заклепки різного розміру. А поставляються у кейсі для зручності транспортування.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Сечение кабеля, мм²
ещё... свернуть
Тип Реза
Диаметр, в мм
Диаметр кабеля, мм
ещё... свернуть
Фільтр