Ящики

Ящики для інструментів – це портативне та мобільне сховище для транспортування ручних пристроїв та оснащення. Автомеханік, монтажник, слюсар чи будівельник обов'язково оцінить продукцію будь-якого бренду. Адже ящики обладнані спеціальними відсіками під інструмент. І навіть дрібні деталі знайдуть собі місце у сховищі.

Купити ящики для інструментів – найкраща ціна

Місткість та портативність – два критерії, на які орієнтується покупець. Щоб знайти компроміс під певні завдання користувачів, виробник пропонує десятки рішень.

Скринька виготовляється у вигляді саквояжу, кейсу або валізи. Зручна кришка із замком, ручка для перенесення та кілька відділень для зберігання інструменту або дрібних запчастин. Щодо організації вільного місця, ящик під інструмент демонструє небачену місткість. Контейнери під дрібні деталі або елементи кріплення можуть бути навіть на кришці. Виготовляють частіше із міцного пластику, стійкого до фізичних ушкоджень та будь-яких погодних умов. Купити ящики можна зі сталі – розраховані на професійне застосування.

Як варіант, можна купити ящики-візки під інструмент. Ємні та місткі контейнери доповнені колісною базою та висувною ручкою для зручності транспортування. Збоку, ящики-візки більше схожі на дорожню валізу. Місткість порадує користувачів, які мають великий набір ручного інструменту. Така скринька не забере місце в гаражі і допоможе з організацією порядку слюсарю, будівельнику або автомеханіку.

Як замовити ящик для ручного інструменту

Перебуваючи на світовому ринку півтора століття, виробники засвоїли один урок - зручність в експлуатації та довговічність для покупця на першому місці. Ціна – другий критерій, який впливає вибір покупця. Скриньки для інструментів – це результат сотні маркетингових досліджень та опитувань користувачів. Продукція виготовляється тільки із високоякісних матеріалів та націлена на повсякденне використання.

У магазині інструменту LDinvest завжди можна купити інструментальні ящики під будь-які завдання. На оптових покупців чекає приємна ціна, а роздрібного споживача – акції та знижки. При виборі важливо пам'ятати, що ящик підбирається індивідуально під інструмент та інше оснащення. Зовнішній вигляд (краса) – це другорядний фактор.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Размер, мм
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Кол-во единиц
Материал корпуса
Материал замков
Тип колес
Наличие колес
Фільтр