Системи зберігання

Підкатегорії

Системи зберігання інструменту – це спеціалізовані меблі, що виготовляються для автосервісу та виробничих підприємств. Основне призначення – довгострокове та надійне зберігання слюсарного інструменту, витратних матеріалів, запчастин та інших аксесуарів, що використовуються на станціях ТО. Системи відносяться до професійного обладнання та відповідають нормам безпеки.

Виготовляються меблі із металу. У виробництві використовується легована інструментальна сталь. Всі конструкції проходять перевірку на жорсткість, міцність та надійність. Для покращення фізико-хімічних властивостей виробів, внутрішні та зовнішні поверхні систем зберігання обробляються захисним шаром порошкової фарби. В результаті, меблі стійкі до ударів, подряпин та агресивного середовища всередині технічного приміщення.

Купити системи зберігання інструменту - найкраща ціна

Споживачу пропонують замовити системи у зборі, або придбати модулі окремо. Перевага такого вибору у зручності. Найчастіше, у гаражі автосервісу або на виробничому майданчику підприємства, робочої площі недостатньо для встановлення системи зберігання у зборі. Деяких не влаштовує вартість всього комплекту меблів під інструмент. Тому доводиться шукати компроміс як модульних рішень.

·         Система зберігання у зборі. Відрізняється фізичними розмірами, складом модулів та комплектацією. До переліку меблів входять повнорозмірні шафи, тумби з висувними ящиками та робочі столи для слюсарних робіт. Подібна система здатна вмістити весь ручний інструмент, що використовується в автосервісі. Перевага у зручності зберігання та надійності. Усі висувні ящики та двері шаф обладнані захисним механізмом.

·         Основні модулі для систем зберігання. Шафи, тумби та робочі поверхні виробники пропонують купити окремо. Рішення зручне при організації робочого місця у стисненому просторі. Під певне коло завдань підбирається потрібний список меблів.

·         Інструментальні тумби. Є стаціонарні та мобільні рішення. Особливість конструкцій у негабаритних розмірах та чудовій місткості. Для зручностей транспортування інструменту всередині приміщення, мобільні тумби обладнані ручками та колісною базою. Висувні скриньки мають захисний механізм (закриваються під ключ).

Замовити компоненти для систем зберігання інструменту

Крім меблів, купити в магазині LDinvest можна допоміжні аксесуари, що розширюють функціональність. Частина цих компонентів може вже бути з меблями, все залежить від комплектації. Але є безліч знімних елементів, які замовляються окремо. Вони мають низьку ціну, тому попит досить високий. До того ж необов'язково купувати компоненти під систему зберігання. Їх можна окремо використовувати у гаражі.

·         Навісні полиці. Можуть бути частиною системи зберігання інструменту або використовуватися як окремий компонент. В асортимент входять прямі та кутові полиці. Нерідко, купити полиці віддають перевагу будівельникам або електрикам, які монтують на них дороге обладнання.

·         Стільниці та інші аксесуари. У організації робочого місця слюсаря беруть участь супутні товари. Більшість продуктів орієнтована розширення функціоналу систем зберігання. Модульні конструкції легко переобладнати на верстат, або доповнити елементами для вивішування ручного інструменту на зовнішній поверхні тумб і шаф.

Фільтр
Виробник
Фільтр