Продувні пістолети

Підкатегорії

Пістолети продувки - це професійні пристрої, які застосовують для очищення деталей від забруднення. Працюють вони за рахунок енергії стисненого повітря, яке виробляється пневматичним компресором.

В Україні найбільшою популярністю інструмент користується в автосервісі, будівництві та виробництві. Завдяки йому можна швидко та ефективно прибрати стружку, пил чи сміття з будь-яких вузлів автомобіля. Орієнтуючись на функціональність, технічні характеристики та ціну, дуже легко підібрати оснащення під будь-які завдання.

Як вибрати та купити продувні пістолети

Магазин інструменту LDinvest пропонує своїм покупцям широкий асортимент високоякісного обладнання для різноманітних завдань. Продуктивність, ціна, вага та бренд – базові критерії вибору.

Конструктивно обладнання нагадує форму пістолета і складається з основних частин: корпусу, клапана, перемикача і сопла. Принцип роботи пристрою дуже простий. Стиснене повітря з компресора подається в корпус обладнання і при натисканні на курок виходить із сопла. Залежно від форми наконечника обладнання може виконувати різні дії.

Насадки бувають наступних видів:

·        Прямі та конічні. Найбільш поширені типи сопел, якими комплектується більшість пристроїв. Вважаються функціональними, т.к. можуть застосовуватися для виконання різних завдань, пов'язаних з очищенням. Відрізняються між собою як формою конструкції, а й величиною тиску на виході. У конічних пристроях з допомогою звуження сопла потік повітря знижується, а тиск збільшується. Плюс, ціна інструменту дуже демократична.

·        Гнучкі та жорсткі. Перші насадки дозволяють ефективніше проводити очищення вузлів, що знаходяться віддалено і мають складну конфігурацію. Другі використовують для звичайних робіт, пов'язаних з очищенням. Їх вигідно купити для автосервісу, де є потреба у роботі з механізмами, розташованими у важкодоступних місцях.

·         Додаткові отвори. Даний тип насадок дозволяє здійснювати очищення поверхонь одночасно в площині та по периметру. Відмінно підходять для продування деталей циліндричної форми.

·        Подовжені. Такі сопла широко використовують для проведення продувних робіт у важкодоступних місцях.

Замовити продувний пістолет – найкраща ціна

При виборі продувного інструменту слід звернути увагу на такі характеристики:

·        робочий тиск пристосування;

·        споживання повітря;

·        діаметр штуцера для приєднання високого шланга тиску;

·        додатковий функціонал: можливість регулювання тиску потоку повітря, наявність кріплення для зберігання тощо.

·        допоміжна комплектація обладнання: набір насадок та комплектуючих;

·        вага та габаритні розміри пристрою.

Продувні пістолети відрізняються своєю незмінно високою якістю та функціональністю. Вони надійні, довговічні та мають високі експлуатаційні показники. Крім цього варто відзначити, що всі виробники постачають свою продукцію максимальною комплектацією та витратними матеріалами. Причому, ціна комплекту може не включати достаток всіх цих аксесуарів.

Весь товар відповідає міжнародним стандартам якості та має відповідні сертифікати. Приємним бонусом є довічна гарантія від виробника на весь асортимент інструменту. Бажаєте купити пневматичний продувний пістолет - зробіть вибір на користь магазину ручного інструменту LDinvest .

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр