Безмасляний компресор

Підкатегорії

Безмасляні компресори – це обладнання для пневматичної системи, що відповідає за стиснення повітря, необхідного для роботи ручного інструменту. В Україні, завдяки малим розмірам та низькій ціні, обладнання користується попитом у харчовій промисловості, меблевій справі та побуті. Купити поршневі безмасляні компресори віддають перевагу власникам невеликого автосервісу. А також виробничі підприємства, де обладнання використовується для вузькоспрямованих завдань, з якими не впорається масляний поршневий компресор.

Вигідно купити безмасляні компресори – найкраща ціна

Працює система за принципом двигуна внутрішнього згоряння, де стиск повітря відбувається рахунок руху поршня в циліндрі. З однією лише відмінністю – всі тертьові механізми не піддаються мастилу. На суху. А це підвищений опір та нагрівання робочих компонентів. Відповідно, у компресорів мала продуктивність та низька довговічність. Але є й низка переваг, які цінуються покупцями:

·         У пневматичну систему йде чисте повітря. Без парів олії. Не потрібно придбання очисних фільтрів та їх часте обслуговування. Відмінна економія для дбайливого користувача. Безмасляні компресори користуються попитом, при роботі з фарбопультом, піскоструминними та продувними пістолетами, заклепочниками та системами підкачування коліс в автосервісі. Зручно купити для всіх робіт у побутових умовах.

·         Компактність. Більшість пристрою займає ресивер (ємність) для зберігання стисненого повітря. Компресор легко транспортується та не забирає місце при зберіганні.

·         Простота обслуговування. Не можна сказати, що обладнання довговічне, тертя металевих деталей без мастила відбивається на зносі. Але, при правильному використанні, в системі нема чого ламатися. Компресор легко розуміється. А на запчастини доступна ціна. Істотна економія на купівлі олії, яка не потрібна для роботи компресора, буде помітна відразу в перші дні експлуатації.

Як вибрати та замовити безмасляний компресор

Навіть, з урахуванням того, що таким системам не властива висока продуктивність, треба орієнтуватися на продуктивність компресора. Чим швидше двигун нажене повітря в ресивер, тим більше часу буде у конструкції на охолодження. Слід пам'ятати, що повітря компресор бере із навколишнього середовища. Отже, не можна встановлювати систему всередині технічного приміщення, де є пари олій. Безмасляні компресори не призначені для тривалої роботи. Ручний інструмент під обладнання підбирається з мінімальною витратою повітря.

Відносно професійного обладнання, компресори сильно залежні від умов експлуатації. Якщо покупець планує безперервний режим роботи, то краще купити масляний пристрій. Орієнтуючись на мінімальні витрати та ефективність роботи, вибір краще обговорити з представниками магазину інструментів LDinvest . Досвідчені менеджери підберуть індивідуальне рішення кожного покупця. Оптових покупців порадує ціна, адже її коригує дистриб'ютор, залежно від обсягів обладнання, що купується.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Напряжение
Уровень шума, дБ
Фільтр