Автосервісне обладнання

Підкатегорії

Автосервісне обладнання - пристрої та аксесуари для обслуговування автомобіля в умовах автосервісу або гаража. Категорія товарів включає в себе перелік оснащення, що спрощує ремонтно-відновлювальні роботи з кузова, двигуна, трансмісії та ходової частини транспорту.

Приналежність пристроїв до гідравлічного обладнання пояснюється просто. Все оснащення доповнює функціонал домкратів, кранів, пресів та іншої гідравлічної техніки. Відповідно, аксесуари знайдуть застосування, окрім станцій ТО, у сільському господарстві, промисловості, будівництві, побуті.

Купити автосервісне обладнання – найкраща ціна

Асортимент оснастки в Україні великий. Щоб споживачеві було простіше зорієнтуватися у виборі та купити необхідний товар, інтернет-магазин LDinvest розбив різне гідравлічне обладнання за категоріями:

·         Мобільні меблі. Сюди входять стільці та лежаки автослюсаря. Продукція полегшує ремонт транспорту на місці. Стільці обладнані колісною базою і легко переміщаються гаражем. Конструкція передбачає наявність м'якого сидіння та ложемента під ручний інструмент. Лежаки на коліщатках виготовляють із міцного пластику або м'яких тканин. Вони призначені для ремонту вузлів, розташованих під кузовом автомобіля.

·         Підставки. Пристосування використовують разом із гідравлічними домкратами. Призначені для тривалого утримання автомобіля на заданій висоті. Підставки бувають фіксованими (висота налаштовується до установки під автомобіль) та динамічними (є можливість регулювати висоту під навантаженням). Ціна підставок мінімальна, а ефективність багато автомобілістів просто не оцінюють. Адже – це безпека насамперед.

·         Стапель. Конструкція для захоплення, тривалого утримання та транспортування важких вузлів автомобіля. Двигун, КПП, елементи трансмісії та інші механізми фіксуються на стапелі за допомогою елементів різьбового з'єднання.

·         Рокла. Гідравлічний пристрій, здатний підняти важкий вантаж на невелику висоту. Рокли обладнані колісною базою та призначені для транспортування вантажів у межах гаража чи складу.

До переліку різного гідравлічного обладнання можуть входити траверси для вивішування двигуна, комплекти розпірок для рихтування кузова та інше обладнання для ремонту автомобіля.

Як замовити обладнання для автомобільного сервісу

Доступна ціна, довговічність та чудовий асортимент затребуваних пристроїв для автосервісу характеризують магазин LDinvest . Вся продукція виготовляється з хромованадієвої сталі. Устаткування додатково покривається захисним шаром порошкової фарби. Це дає механізмам захист від корозії, подряпин та інших фізичних ушкоджень.

Знайти та купити необхідний товар для обслуговування автомобіля в магазині LDinvest легко. Можна скористатися пошуком або звернутися до менеджера. Представник компанії, знаючи технічні характеристики всієї продукції, підкаже правильне рішення.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Грузоподъемность, кг
Фільтр