Викрутки

Викрутки – це ручний інструмент, який застосовують для закручування або відкручування різних кріпильних елементів. Викрутка є металевим стрижнем, з одного боку якого знаходиться рукоятка, а з іншого – робоча частина.

 

Даний вид ручного інструменту широко затребуваний у всіх сферах промисловості, будівництва та побуті. Без них неможливо уявити роботу механіків в автомайстернях та промислових підприємствах.

 

Купити викрутки в Україні – краща ціна

 

Від якості придбаного інструменту залежить подальша робота механіка. Тому необхідно з усією серйозністю підходити до питання вибору такого важливого аксесуара. Викрутки виготовлені з міцного металу, який не деформується, навіть під впливом агресивного середовища.

 

На ринку представлені такі види викруток:

 

·        хрестові;

·        спеціальні;

·        прецизійні;

·        ударні;

·        цангові;

·        шліцеві;

·        набори викрутки.

 

Хрестові викрутки створені для роботи з кріпленнями, що мають хрестоподібний паз. На сьогоднішній день це найпоширеніший вид шліць. Продавці пропонують у широкому асортименті цей вид інструменту. Покупцеві залишається лише визначитися з довжиною викрутки, товщиною рукоятки та матеріалом з якого виготовлено рукоять.

 

Спеціальні викрутки – це ручний інструмент, орієнтований на вузьку спеціалізацію застосування. Відрізняється від класичного виробу функціональність. За допомогою такого інструменту можна працювати з кріпленнями у важкодоступних місцях, контролювати затягування різьблення та багато іншого. До цієї категорії входять: викрутки з набором біт, викрутки з гнучким і телескопічним стрижнем, двосторонні викрутки та викрутки-комірки.

 

Прецизійні викрутки створені для дрібних робіт, які потребують високої точності. Сюди відноситься робота з електронікою, невеликими механізмами, і вузлами автомобілів. Основна перевага цього виду інструменту – це високоточний наконечник, який заточений під невеликі габарити гвинтових головок. Бувають викрутки прецизійні з прямим та хрестоподібним пазом, у вигляді зірочок, шестигранника, а також вузькоспеціалізовані.

 

Ударні викрутки – це інструмент, який застосовують для роботи з туго закрученими кріпленнями. Відмінною рисою товару є потужна посилена рукоятка з металевим майданчиком. Така конструкція інструменту дозволяє завдавати ударів молотком по ручці без ризику її пошкодження. При цьому вбудований механізм викрутки прокручується у потрібному напрямку.

 

Цангові викрутки – це ручний інструмент, який призначений для точної роботи з елементами кріплення. Відмінною рисою такого виду товару є цанговий механізм, який призначений для закріплення тиску інструменту. Перевага такого виду викруток – це їхня мобільність та універсальність. Вони займають мінімум місця та можуть працювати з різними жалами.

 

Де вигідно замовити викрутки для автосервісу

 

Шлицеві викрутки – це інструмент, створений для роботи з прямим пазом. Вид товару представлений брендом у найширшому асортименті з різною довжиною та товщиною рукояті.

 

Викрутки TORX призначені для роботи із шестигранними пазами. Шлиц такої викрутки має форму шестикінцевої зірки з гострими краями. Такий вид інструменту широко використовується майстрами технічного обслуговування автомобілів.

 

В інтернет-магазині LDinvest, покупець знайде і набори викруток, до складу яких входять різні види інструментів різного розміру. Такі комплекти бувають звичайні та комбіновані. В останньому варіанті до інструментів додаються додаткові насадки для більшої результативності роботи.

 

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во в упаковке
Длина, мм
ещё... свернуть
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Номер шлица
ещё... свернуть
Тип отвертки
Фільтр