Тріскачки, подовжувачі, воротки, кардани

Тріскачки, подовжувачі, коміри - це допоміжні аксесуари для роботи з торцевими насадками, що спрощують доступ до елементів кріплення. Використовується оснащення з бітами та головками. Затребувана в автосервісі, будівництві, виробництві та побуті.

Купити тріскачки, подовжувачі, коміри, кардани – краща ціна

Тріскання – це ручний інструмент для відкручування або монтажу елементів різьбового з'єднання. Являє собою інструмент з рукояттю, на кінці якого є шарнір, що обертається, з посадковим квадратом під насадку. Механізм має вбудовану тріскачку, за допомогою якої можна контролювати зусилля затягування, перемикати напрямок обертання.

Подовжувач – це оснащення для роботи у важкодоступних місцях. Є металевим прутом, на кінцях якого є посадкові квадрати. Поглиблення під ручний інструмент та насадку для торцевих головок. Купити подовжувачі можна цільнолитими або з шарнірним механізмом для роботи під невеликим кутом.

Вороток – це найпростіший ручний інструмент для закручування або відкручування елементів різьбового з'єднання. Оснащення більше нагадує гайковий ключ, у якого замість зіва передбачений посадковий квадрат під торцеву головку. Ціна коміра може бути такою самою, як і гайкового ключа. Це нормально.

Кардан – це оснащення з карданним механізмом, здатне передавати момент, що крутить, елементам кріплення під великим кутом. Використовується інструмент для роботи в стисненому просторі або важкодоступних місцях.

Де замовити тріскачки, подовжувачі, коміри, кардани

В Україні купити аксесуари для обслуговування елементів різьбового з'єднання легко. Головне достеменно знати, для яких цілей купується інструмент і як він використовуватиметься. Все оснащення відрізняється за призначенням, зручностями в експлуатації, фізичними розмірами, функціональністю та ціною. Єдине, що поєднує всі аксесуари – це бездоганна якість виготовлення, надійність та довговічність в експлуатації.

У магазині інструменту LDinvest доступні рішення для проведення простих та складних робіт. Оснащення буває звичайним, посиленим і для ударних навантажень. Купити тріскачки, подовжувачі, коміри, кардани можна під різний посадковий квадрат інструменту і насадок, що використовуються в роботі. Тріскачки та коміри – це самостійні інструменти, яким для роботи потрібні лише змінні насадки. Подовжувачі та кардани – допоміжне оснащення, яке підбирається, і під головки, і під ручний інструмент.

Оснащення можна купити, як окрему одиницю в магазині, або придбати в наборах з торцевими головками. Другий варіант вважається найкращим. Так як не потрібно витрачати час на пошук сумісних із головками аксесуарів. Плюс, ціна набору інструментів завжди виглядає цікавішою. Якщо покупець не може визначитися з вибором, то краще скористатися рекомендаціями продавців. Обов'язково потрібно повідомити менеджерів посадковий квадрат, який використовується у роботі з головками. А також вид робіт, які планується проводити із застосуванням затребуваних аксесуарів.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Фільтр