Способи оплати

 • Оплата готівкою
  Накладений платіж
  Ви можете оплатити товар після отримання прямо у відділенні компанії-перевізника.
 • Безготівковий розрахунок
  Оплата по рахунку
  Офіційна оплата з усіма документами, що «закривають».
 • Онлайн оплата
  Оплата VISA / MASTERCARD
  Ви зможете оплатити товар платіжною карткою VISA або MASTERCARD одразу після замовлення, в режимі онлайн.
  Оплатити за допомогою LiqPay
  Оплачуйте свої замовлення за допомогою безпечних платежів через LiqPay
  Оплатити через Приват24
  Ваше замовлення може бути легко оплачене за допомогою сервісу Приват24.

Оплата

Оплата придбаного інструменту в нашій компанії здійснюється різними зручними для Вас способами.

 

Найбільш поширеним та зручним для покупців способом оплати є оплата готівкою. Оплату готівкою можна зробити безпосередньо в офісі при самовивезенні або передати гроші кур'єром, при отриманні товару.

 

Оплата товару в офісі компанії – це ознака довіри між покупцем та продавцем. Адже кожен клієнт може розглянути весь асортимент інструменту, що пропонується магазином. Потримати в руках, перевірити чи зручно ним користуватиметься, протестуватиме його і вже після оплатити. Це найкращий та надійний спосіб купівлі товару. Єдиним мінусом може бути те, що покупець живе далеко від офісу компанії.

 

Оплата кур'єру при отриманні товару

 

Це дуже зручний спосіб покупки інструменту, адже покупцеві навіть не потрібно виходити з дому. Кур'єр доставить товар за вказаною адресою, покупець зможе перевірити інструмент і після цього розплатиться. Недоліком такого способу купівлі є платність кур'єрських послуг.

 

Оплата післяплатою. Це один із найпоширеніших способів оплати придбаного інструменту. Вибравши необхідний товар, клієнт вибирає компанію-перевізника, яка доставить покупку у вказане місто. Потім у відділенні такої компанії покупець перевірить придбаний інструмент та розплатиться. Мінусом такого виду оплати є відсоток, який бере компанія-перевізник за доставку товару та передачу грошей відправнику.

 

Для державних та комерційних підприємств, що працюють за безготівковим розрахунком, існує можливість оплатити товар через банк. Компанія офіційно зареєстрована в Україні та має всі ліцензії та сертифікати. Покупець, розплатившись за безготівковим розрахунком, отримає повний пакет відповідних документів.

 

Швидким та простим способом оплати товару є оплата онлайн. Компанія приймає такі види онлайн-оплат:

 

1.     Платіжна картка VISA або MASTERCARD. Якщо покупець має таку платіжну картку, то він може відразу після замовлення, в режимі онлайн, оплатити покупку.

2.     Оплата через LiqPay. Це дуже швидка, зручна та безпечна система оплати товару, якою користуються багато споживачів.

3.     Оплата через Приват24. Маючи картку приват банку та додаток Приват24, клієнт зможе легко та безпечно оплатити свій товар.

 

Оплата за допомогою онлайн-сервісів дуже зручний та швидкий спосіб купити ручний інструмент чи обладнання в інтернет-магазині LDinvest. Клієнт може розрахуватися з компанією у будь-який зручний для нього час та з будь-якої точки світу. При цьому компанія забезпечує найсучасніші заходи безпеки онлайн-покупок. Так що покупець може бути повністю впевнений у надійності цієї операції.

 

Компанія зарекомендувала себе як надійний і сумлінний постачальник обладнання та інструменту для автобізнесу. Вона дуже дорожить своєю репутацією та своїми клієнтами. Кожен покупець інструменту гарантовано отримає якісне обслуговування. Співробітники компанії завжди допоможуть клієнту у виборі товару, дадуть відповідь на будь-які питання, підберуть зручний спосіб оплати та доставки.