Фільтри та аксесуари для компресорів

Фільтри та аксесуари для компресорів – це витратні матеріали для обладнання, які відповідають за якість повітря, що подається до системи. Як правило, це засоби очищення повітря від парів олій, сміття та вологи. Є аксесуари, які, навпаки, насичують повітря маслом, щоб забезпечити інструмент з мастилом, що обертаються деталями.

Чому вигідно купити фільтри та аксесуари для компресорів

Стиснене повітря широко використовується в автомайстернях, на машинобудівних заводах, у будівельній промисловості та інших галузях. Для його одержання застосовують компресорне обладнання. Однак на виході з пристрою стиснене повітря може містити різні домішки: тверді частинки, олія та рідина. А це, у свою чергу, може негативно позначитися на роботі пневматичного обладнання.

Тому, щоб видалити всі непотрібні домішки з потоку повітря, використовують фільтри та елементи для компресорів. Адже ціна витратних матеріалів у десятки разів менша, ніж разовий ремонт пневматичного обладнання чи інструменту.

У магазині LDinvest можна купити обладнання для фільтрування стисненого повітря наступних видів:

·         Фільтри;

·         Сепаратори;

·         Фільтруючі елементи.

Фільтр – це пристрій, який призначений для очищення стисненого повітря від твердих частинок, олії та конденсату води. Складається з двох частин: пластикового циліндричного корпусу та змінного фільтруючого картриджа. Може також додатково укомплектовуватись манометром для визначення тиску та індикатором забруднення. Фільтруючий картридж змінюється загалом після 3000 – 4000 годин роботи.

Який фільтр краще замовити для компресора

Фільтруючі елементи відрізняються ступенем очищення повітря від домішок та бувають чотирьох типів. Якщо застосовувати послідовно кілька фільтрів, можна досягти еталонної чистоти стисненого повітря. Оскільки кожен новий елемент фільтруватиме повітря якісніше, ніж попередній.

Фільтри зазвичай розміщують у наступній послідовності:

·         QF;

·         PF;

·         HF;

·         CF.

Лінійка QF складається з елементів, що фільтрують, за допомогою яких можна видалити масло, пари води, емульсії і тверді частинки менше 5 мікрон. Їх зазвичай встановлюють на вході в пневматичну систему та на виході з осушувачів з адсорбентом (для видалення частинок пилу). Ресурс роботи таких фільтрів складає до 4000 годин без заміни. Ціна аксесуарів мінімальна, тому краще дотримуватись рекомендацій виробника, зберігаючи працездатність компресора.

Фільтруючі пристрої серії PF відносять до елементів другого ступеня очищення. Їх використовують для очищення стисненого повітря від домішок розміром до 1 мікрона. Такі фільтри зазвичай встановлюються після елементів серії QF, або після установки для осушення повітря рефрижераторного типу. Тривалість роботи без заміни становить від 3500 до 4000 годин.

Фільтри з лінійки HF дуже схожі за параметрами та характеристиками з фільтром PF, тільки дозволяють здійснювати тонше очищення. Завдяки використанню даної моделі фільтруючих пристроїв можна видалити домішки розміром менше 0,01 мікрон. Встановлюється після фільтра PF, або перед установкою для осушення з адсорбентом. Це сприяє захисту обладнання від потрапляння в нього олії.

Фільтри та елементи для компресорів серії CF – це пристрої найтоншого, четвертого ступеня очищення. У складі такого обладнання є вугільний фільтр. Завдяки цьому елементу можна отримати найчистіше повітря, яке можна застосовувати для дихання людини. У складі такого повітря повністю відсутні домішки. Рядок служби фільтра близько 3000 годин. Встановлюється зазвичай після пристроїв лінійки HF.

Купити сепаратори та аксесуари для компресорів

Крім фільтрів, компанія також пропонує замовити спеціальні циклонні сепаратори, які призначені для видалення конденсату із системи. Випускаються вони у двох лінійках: SA та SRA. Складаються з міцної колби та дефлектора, за допомогою якого створюється завихрення та відокремлюється рідина. Встановлюють сепаратори на виході з компресорного обладнання або ж на повторних охолоджувачах.

Особливість витратних матеріалів – низька вартість. Незважаючи на клас пневматичного обладнання та його функціонал, вартість аксесуарів завжди знаходиться у бюджетному сегменті. Плюс, вибрати в магазині LDinvest можна як комплекти аксесуарів, так і елементи окремо. Це зручно та економно.

Фільтр
Виробник
Категорії
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Давление, бар
Производительность, л/мин
Фільтр