Компресора з двигуном Honda

Підкатегорії

Компресора з двигуном HONDA – це мобільна конструкція з компресором та ресивером, доповнена колісною базою для швидкого та зручного транспортування. Таке цікаве рішення пропонує італійський бренд Fiac. Продукція виробника має попит у всьому світі, зокрема – в Європі. Висока якість, бездоганність у роботі та максимум зручності – так коротко описують характеристики обладнання користувачі.

Купити компресор із двигуном HONDA – зручна ціна

Покупцям виробник пропонує кілька готових рішень. Відмінність у потужності установки та комплектації. Є компактні рішення з малим об'ємом ресивера (20-50 літрів) та відповідною продуктивністю для побутових потреб. Підприємствам бренд пропонує купити компресора з потужнішим двигуном та об'ємним ресивером (100-200 літрів). Ціна більше залежить від потужності, але обсяг бустера теж треба враховувати.

Наявність колісної бази очевидно натякає покупцю на мобільність. Але це ще не все. Конструкція вважається повною і не вимагає від користувача якихось налаштувань або підключення додаткових пристроїв. Потрібно лише залити паливо та приєднати будь-який пневматичний інструмент. Працюватиме техніка автономно, хоч у гаражі, хоч у чистому полі. І за будь-якої погоди, адже двигун Honda і призначений для екстремальних умов.

Кому вигідно замовити компресора з двигуном HONDA

Будівництво – це базове призначення мобільного компресора. Відносно неважка конструкція (від 30 до 70 кг, залежно від комплектації) легко переміщається будівельним майданчиком. Включно з підйомами на поверхи або дах. Немає прив'язки до електромережі. Повна сумісність із будь-яким ручним інструментом.

Аграрний сектор. Немає сенсу змушувати гараж неробочою технікою чи виконувати обслуговування у приміщенні. Простіше підкотити мобільний компресор до спецтранспорту та виконати поставлені завдання. У сільському господарстві таке обладнання використовують повсюдно. Обслуговують техніку для роботи в полях, виконують будівельні заходи та обробляють сади, ремонтують та фарбують фасади будівель.

Станція ТО. В автосервісі використовують стаціонарні компресори, що мають велику потужність та продуктивність. Винесено такі установки за межі будівлі – щоб своїм гулом не заважати роботі автослюсарю. Але мобільну техніку для роботи пневматичного обладнання тримають завжди під рукою. Адже для надання якісного сервісу технічним фахівцям нерідко доводиться виїжджати на місце поломки. Крім того, автономні компресори з двигуном HONDA дозволяють не припиняти роботу на СТО за відсутності електропостачання.

Виробничі потреби. На заводах та промислових підприємствах малого та середнього бізнесу підприємці не поспішають купувати стаціонарну пневматичну систему. Мобільне рішення виглядає привабливішим. Незважаючи на те, що ціна компресора далеко не у бюджетному класі. Придбати таке обладнання вигідно для закриття проблем із зручністю. Адже, крім ремонту транспорту у гаражі, робітникам доводиться обслуговувати верстати та інші установки у цехах. Компресори для таких завдань просто незамінні. Проста і зручна конструкція легко пройде в будь-який дверний отвір. Універсальність застосування для підприємства не знає кордонів.

Фільтр
Виробник
Двигатель
Гарантия, мес
Давление, бар
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Уровень шума, дБ
Фільтр