Набори біт

Підкатегорії

Набори біт популярні в автосервісі та на виробництві, у будівництві та побуті. Слюсарний інструмент призначений для роботи з елементами кріплення. Битами відкручуються або закручуються болти, гвинти, шурупи та шурупи. Для фіксації біти потрібен ручний інструмент: викрутка, комірець, шуруповерт.

Купити набори біт в Україні – краща ціна

У розрізі технічних характеристик, біти бувають односторонніми та двосторонніми. Відмінність кількості робочих шлицов. В односторонніх бітах, з одного боку шліць під різьбове з'єднання, з іншого боку – хвостовик під інструмент. У двосторонніх бітах, з обох кінців різні шліци.

Набори біт, інтернет-магазин LDinvest пропонує в трьох варіаціях:

·         Набір біт.

·         Біти в голівці або з утримувачем;

·         Біти в комплекті з ручним інструментом.

Біти в головці зручні у роботі з ручним інструментом. Завдяки повній сумісності з допомогою використання певного розміру посадкового квадрата. До того ж, сама головка додає функціональності - дозволяє швидко міняти біти. Тому вигідно купити не просто набори біт, а й оснащення для роботи з ними в комплекті.

Інструмент у наборі порадує покупця асортиментом. Біти, головки, вставки, перехідники, тріскачка, кардан та зручний кейс для зберігання чи транспортування. Під кожні завдання магазин інструменту LDinvest пропонує певну комплектацію набору.

Замовити біти в наборах – вигідні пропозиції

За призначенням, біти бувають класичними та ударними. Звичайні слюсарні насадки використовуються викрутками, комірами або з динамометричним ключем. Ударні біти призначені для відповідного ручного інструменту з ударним механізмом.

Для зручностей експлуатації слюсарний інструмент відрізняється по довжині. Біти бувають укорочені, звичайні, подовжені та довгі. Ціна на звичайні біти найменша на ринку. Останні два типи використовуються для відкручування або затягування різьбових з'єднань у важкодоступних місцях.

Не можна забувати про формат шліцю. Крім класичних посадок під прямий або хрестоподібний шліц, купити можна біти HEX , Spline , Ribe , TORX . У кожного типу з'єднання власні переваги та недоліки. Але всіх їх поєднує повна сумісність з інструментом, що передає крутний момент елементу кріплення.

Як замовити біти в наборі – особливості вибору

Міцність, надійність і довговічність – три головні критерії, на які спирається споживач, який мріє про хороший інструмент. Якість продукції нерозривно пов'язана з матеріалом, з якого виготовляють біти та набори. Тільки інструментальна сталь (в окремих випадках пружинна) та додавання легуючих компонентів створять надійний і довговічний продукт. У сертифікаті якості завод-виробник завжди вказує маркування матеріалу, з якого виготовлений інструмент.

Сталь з додаванням хрому та ванадію використовують для виготовлення більшості біт та головок. Молібден додають до металу, якщо потрібна стійкість інструменту до ударних навантажень. Нікель та кремній допомагає бітам зберегти цілісність в агресивному середовищі. Для збільшення термінів експлуатації корпус слюсарного інструменту додатково обробляють – хромують або покривають захисним шаром фарби. Ціна такого інструменту буде вищою, як і довговічність з надійністю.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Фільтр