Шліфмашини

Шліфмашини – це ручний слюсарний інструмент для механічної обробки твердих поверхонь. Устаткування використовується для надання гладкої форми виробу шляхом шліфування та полірування. Залежно від типу, функціонал інструменту може доповнюватись іншими видами робіт, затребуваних у виробництві.

Купити шліфувальні машини в Україні – краща ціна

Інструмент прийнято розділяти на 3 категорії:

·         Професійні;

·         Напівпрофесійні;

·         Побутові.

Відмінна риса – це ціна, функціональність та час безперервної експлуатації. Наприклад, побутовий інструмент орієнтований на 1 годину роботи на день. Професійні шліфувальні машинки, оснащені потужнішим двигуном, можна експлуатувати весь робочий день.

Перед покупкою шліфувальної машини споживачеві доведеться визначитися з видом ручного інструменту. Є кілька типів:

·         Вібраційні шліфувальні машини. Інша назва – плоскошліфувальний інструмент. Пристрій більше нагадує праску, на підошву якої кріпиться шліфувальний папір. Обробка поверхонь виконується за рахунок вібрації підошви щодо рукояті. Інструмент зручно купити для роботи у важкодоступних місцях. Мала вага, можливість обробки кутів, дешеві витратні матеріали – додаткові переваги вібраційної шліфувальної машини. Нестача одна - висока шумність.

·         Дельтоподібні шліфувальні машинки. Легкий та негабаритний інструмент працює за принципом вібраційного обладнання. Відмінність у зменшених розмірах підошви та оснащенні. Замість стрічки на паперовій основі використовуються дорожчі шліфлисти на твердій основі.

·         Стрічкові шліфувальні машинки. Інструмент обладнаний двигуном, який приводить в рух два окремо встановлені вали. Між валами знаходиться абразивна стрічка. Пристрій чудово підходить для обробки габаритних поверхонь.

·         Ексцентрикові шліфувальні машинки. Інша назва – орбітальна шліфувальна машинка. Підошва в такому інструменті обертається щодо валу двигуна зі зміщеним центром. Пристосування має попит в автосервісі і на виробництві, де потрібна висока точність обробки поверхонь.

·         Прямі шліфувальні машини. Інструмент більше нагадує дриль, де замість свердла встановлюється спеціальна шліфувальна насадка. Пристосування вміє гравірувати, вирівнювати внутрішні поверхні виробів, зачищати краї металевих деталей.

·         Кутові шліфувальні машини. УШМ чи «болгарка». Універсальний ручний інструмент, здатний виконувати, окрім шліфування, різання твердих матеріалів. Використовується для роботи по металу, дереву, каменю. Як насадка для кутової шліфувальної машини застосовується шліфувальний диск.

Де замовити шліфувальні машинки на вигідних умовах

Підібрати певний тип інструменту для виконання ремонтно-відновлювальних робіт складно. Оскільки багато критеріїв взаємопов'язані. Ціна та функціональність, потужність та мобільність. Тому майстри, вивчивши перелік поставлених завдань, набувають кілька видів інструменту. У автосервісі та на виробничих підприємствах присутні практично всі типи шліфувальних машинок. Таке рішення виключає простий у роботі та гарантує лише позитивний результат.

Купити шліфувальні машини в Україні вигідно в магазині LDinvest . Компанія безпосередньо працює із заводами-виробниками. Для покупця – це офіційна гарантія та оригінальність продукції. Плюс ціна ручного інструменту буде мінімальною для українського ринку.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Мощность, кВт
ещё... свернуть
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр