Ресивери

Підкатегорії

Ресивери для компресорів – це металева ємність, яка призначена для збирання та зберігання стисненого повітря під необхідним тиском. Завдяки використанню даного пристрою відбувається згладжування пульсацій тиску в системі пневматичного обладнання, а також видалення конденсату. У принципі компресори можна використовувати і без ресивера, проте значно зростає кількість циклів навантаження і розвантаження пристрою. У зв'язку з цим пристрій починає працювати набагато інтенсивніше.

Купити ресивери для компресорів – найкраща ціна

Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати обладнання, яке ідеально підходитиме для виконання поставленого завдання. Легко підібрати ресивер (бустер) під будь-які завдання. Ціна обладнання більше залежить від місткості, аніж від бренду. Компресорне обладнання з ресивером для одержання стисненого повітря широко використовується у різних галузях. Їх застосовують в автосервісі, на будівельних підприємствах, у харчовій, хімічній промисловості та у побуті.

Ресивер для збирання стисненого повітря складається з наступних складових частин:

·         окремої ємності об'ємом від 30 до 900 літрів,

·         клапана для захисту системи,

·         крана для відведення конденсатора,

·         манометра,

·         вхідного та вихідного патрубків.

Принцип роботи ресивера ось у чому. Повітря (або газ) подається в пристрій за допомогою вхідного патрубка і вже всередині доходить до необхідного тиску. Цей показник контролюється за допомогою манометра. Далі з повітря видаляється зайва волога та через вихідний патрубок чисте повітря подається на пневматичне обладнання.

Купити ресивер в Україні можна двох типів: горизонтальний та вертикальний. Найчастіше використовуються вертикальні пристрої, вони компактні і займають набагато менше місця, ніж горизонтальні.

Встановлювати пристрої можна як послідовно, так і паралельно. При послідовній установці ресиверів, стиснене повітря, проходячи по черзі кожен апарат, позбавляється зайвої вологи, а також олії. Що, у свою чергу, сприятливо позначається на тривалості експлуатації обладнання, проте трохи ускладнює ремонт пристосування.

При паралельному встановленні ресиверів значно підвищується продуктивність пристрою. Однак видалення рідини зі стисненого повітря при використанні даного варіанту монтажу може бути неповним.

Як замовити ресивер для компресора в Україні.

При виборі ресивера слід звернути увагу до наступні параметри:

·         Об `єм. Цей параметр залежить від того, на яке обладнання планується подавати стиснене повітря, його потужність та частоту використання.

·         Граничний тиск. Це максимальне значення параметра, коли ресивер зможе продовжувати свою роботу. Залежить від форми пристрою, міцності матеріалу та товщини стінок. Придбати можна обладнання з граничним тиском від 11 до 15 бар.

·         Продуктивність монтажу. Цей показник вказує на кількість повітря (або газу), що ресивери для компресорів зможуть пропустити через себе. Визначається залежно від потужності обладнання, для якого подаватиметься стиснене повітря. Чим продуктивніший ресивер, тим вища його ціна. Тобто орієнтуватися краще на потребу, а не ганятися за максимальними параметрами.

Ресивери - це правильний вибір для бізнесу. Адже всі компресори відрізняються найвищою якістю, надійністю та довговічністю. Тому і бустер повинен відповідати всім цим перевагам. Вони можуть значно продовжити термін служби компресора, а також підвищити якість стисненого повітря.

Фільтр
Давление, бар
Объем ресивера, л
Фільтр