Ріжучий інструмент

Ріжучий інструмент – це слюсарні пристрої, що використовуються для обробки різних конструкційних матеріалів шляхом різання. Залежно від конструкції та принципу дії, оснащення може використовуватись для різання металу, пластику, будівельних матеріалів. За призначенням кожен вид інструменту універсальний у застосуванні. Може використовуватись в автосервісі, виробництві, будівництві, побуті.

Який можна купити різальний інструмент?

Головний критерій, яким підбирається ручний інструмент – це умови застосування. Розглядається одночасно тип оброблюваного матеріалу та його технічні характеристики:

·         Листові матеріали розрізаються інструментом із рівними різцями.

·         Крихкі матеріали вимагають наявності зубів на різцях.

·         Профільні вироби обробляються спеціальним інструментом.

Ріжучий інструмент купити в Україні можна таких видів:

·         Ножиці. Бувають одноручними та дворучними. Використовуються для роботи з листовими матеріалами. Підходять для роботи по металу, пластику, тканині, целюлозі.

·         Пилки та ножівки. Застосовуються для розпилювання твердих та м'яких матеріалів, що мають різну щільність. Головний критерій вибору – розмір та форма зубів. Дрібні зубці для роботи по металу, склу, кераміці, каменю. Великі зубці – для будівельних матеріалів (деревина, гіпсокартон, пінобетон).

·         Труборізи. Це спецінструмент для роботи з профільними заготовками. Зокрема, із круглими трубами.

·         Склорізи. Використовуються виключно для різання скла або керамічної плитки.

Купити різальний інструмент в Україні – краща ціна

Ефективність у роботі та вартість ручного інструменту – це два критерії, на які орієнтується слюсар. Особливість вибору в тому, що ціна різального інструменту завжди відповідає заявленій якості. Незважаючи на бренд та країну-виробник. Чим краще і довговічніше оснащення, тим дорожче воно коштує. І тут тільки покупцю вирішувати, чому віддати перевагу. Допомогти у виборі зможуть умови застосування:

·         Для виконання разових робіт можна купити різальний інструмент за мінімальною вартістю. Виконати різання листового матеріалу або розпилювання заготовки можна будь-яким, за якістю, оснащенням. Адже весь інструмент має запас міцності, відповідно до заявленої сертифікації ISO або DIN .

·         Професіонали вважають за краще замовити в Україні різальний інструмент відомих світових брендів. Нехай ціна оснастки досить висока, зате ножиці, пилки та інші пристрої відпрацюють 2-3 заявлені гарантійні терміни. Причому з мінімальним зносом, який гарантує високу ефективність протягом усього часу експлуатації.

·         Інша ситуація з труборізами та склорізами. Важливо вибирати якісний інструмент відомої торгової марки. Так як пристосування або виконує свої функції або ні. Для такого інструменту важливо враховувати ще один критерій – точність. Цим пояснюється ціна оснастки на українському ринку.

Замовити різальний інструмент поштучно або в наборах

Професійне використання ріжучого інструменту передбачає наявність відразу кількох видів оснастки в асортименті. Це стосується таких сфер діяльності, як автосервіс, будівництво та виробництво. Для цих цілей, купити різальний інструмент виробники пропонують у спеціальних наборах. Особливість із комплектації. Набір може містити:

·         Оснащення для однотипних завдань. Тобто для виконання різання металу різної товщини ножицями. Пилки різних розмірів або труборізи для роботи з трубами різних діаметрів.

·         Інструмент універсальний. Або слюсарний набір ріжучого інструменту. Включає в себе відразу кілька різних видів оснастки – для різання та розпилювання. У такі набори часто входять вимірювальні та розмічувальні пристрої.

Ціна набору різального інструменту в Україні є дуже привабливою для покупця. У порівнянні з поштучним оснащенням економія може становити до 20% на фінансових витратах. Однак, треба врахувати потребу майстра у всіх наявних інструментах у комплекті. Якщо якийсь інструмент не використовуватиметься, то краще віддати перевагу штучним товарам.

В Україні можна купити не тільки різальний інструмент, а й ремонтні комплекти з витратними матеріалами до нього. Як правило, такий сервіс пропонують відомі світові бренди. Зокрема, Irwin , King Tony , Wiha , Knipex . Це зручно для майстрів, які підбирають інструмент для зручності в експлуатації. До оснастки звикаєш швидко і немає бажання знову освоювати інший інструмент. Простіше замінити механізм або компонент, що вийшов з ладу.

Де купити різальний інструмент в Україні – ціна-якість

Ринок багатий на пропозиції – будівельні та автомобільні магазини, гіпермаркети, торгові майданчики в мережі Інтернет. Асортименти великі і завжди можна зробити вибір. Бажаєте отримати найкращий сервіс з якістю та мінімальну вартість – відвідайте магазин інструменту LDinvest . Компанія безпосередньо працює із виробниками. Минаючи посередників, продавець гарантує демократичну ціну на всі товари. Відповідно і оригінальність продукції.

Замовити інструмент можна онлайн або відвідати представництво компанії. У будь-якому випадку, зручно підібрати оснастку за критеріями, що цікавлять. Менеджери магазину добре знаються на товарах. Підкажуть, який інструмент краще купити для роботи з металу, пластику, скла, будівельних матеріалів. Пояснять, у чому відмінність оснащення різних брендів.

Компанія LDinvest забезпечить доставку вибраних товарів по всій території України. Для цього залучаються компанії-перевізники. Є власний транспорт для доставки дорогого обладнання та великих партій інструменту. Роздрібних покупців чекають цікаві пропозиції у вигляді акцій та знижок. Для оптових покупців передбачено спеціальну ціну. Оплата приймається за готівковим та безготівковим розрахунком. Юридичні особи гарантовано отримають правильно заповнені накладні на відвантаження та транспортування товарів.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Тип Реза
Диаметр, в мм
Применение
Шаг зуба
Фільтр