Універсальні набори

Підкатегорії

Універсальні набори інструментів – це комплект викруток, ключів та інших інструментів, зібраних у пластиковому кейсі. Це незамінні помічники слюсарів у майстернях з ремонту автомобілів, сільгосптехніки, на виробництві та у побуті.

Досить легко можна придбати набори інструментів, оскільки ринок пропонує величезний вибір пристроїв. Однак більшість компаній-виробників для того, щоб знизити вартість товару, нехтують його якістю. Тому магазин інструменту LDinvest працює тільки з тими компаніями, які відповідають за якість своєї продукції. Щоб покупець отримав якісний продукт за доступною ціною.

Усі інструменти виготовляються із інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Завдяки цьому пристосування стають міцними, надійними та довговічними. Випробувальна база здійснює контроль якості товару безпосередньо на конвеєрі. Слід зазначити, що це пристосування піддаються статичним і динамічним навантаженням. Також виробник завжди забезпечує свою продукцію довгостроковою або довічною гарантією.

Купити універсальні інструменти – найкраща ціна

Інтернет-магазин LDinvest пропонує покупцеві величезний вибір наборів інструментів, що відрізняються своєю комплектацією. Залежно від подальшого призначення, всі пристрої в наборах можна поділити на:

·        пристрої для роботи з роз'ємними з'єднаннями;

·        ударний інструмент;

·        пасатижі, плоскогубці, качконоси;

·        пристосування для нарізування різьблення.

Роз'ємні з'єднання – це вид кріплень, які застосовують для поєднання деталей без пошкодження поверхні. Іншими словами, це болти, гвинти, шурупи, гайки. Працюючи з ними використовують спеціальні пристосування.

Для захоплення, відкручування та закручування гайок застосовують різні ключі: накидні, ріжкові та інші. Усі вони відрізняються за розміром.

Для роботи зі з'єднаннями у важкодоступних місцях застосовують торцеві головки, які також входять до комплекту. Цей пристрій доповнюється коміром – довгою ручкою з кріпильною муфтою.

Для роботи з гвинтами, саморізами і шурупами необхідний набір, який складається з викруток (плоських, хрестоподібних), шестигранників або біт.

До ударних пристроїв відносять молотки різних розмірів та ваг. Легкі молотки використовують при роботі у стиснутому просторі, а важкі – для великих та об'ємних кріплень.

Для захоплення твердих предметів, перекушування проводів використовують плоскогубці чи пасатижі. Для силової роботи застосовують пристрій більшого розміру, а для точності та зручності – меншого. Таким чином, при виборі необхідно визначитися з подальшим призначенням пристрою.

Для нарізування різьблення використовують спеціальні пристосування – мітчики та плашки. Мітчики застосовують при необхідності нарізування різьблення в отворах, а плашки – при нарізуванні зовнішнього різьблення.

Як замовити універсальний набір інструменту

Є кілька цінових ніш, які дозволяють покупцеві вибрати універсальні набори інструментів за їхніми потребами. Так, для використання в побуті компанія пропонує зип-кейси з набором ключів та викруток. Для автолюбителів будуть цікаві набори ручного інструменту у валізах. А професіонали гідно оцінять спеціальну скриньку високоякісного обладнання.

 

Величезний асортимент інструменту, що пропонується виробниками, дозволить будь-якому покупцеві підібрати той набір, який буде потрібен саме йому. А незмінно висока якість товару радуватиме свого власника протягом довгих років.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Фільтр