Ручний інструмент

Ринок багатий на пропозиції. Будь-яка будівельна машина Ручний інструмент – це приладдя, оснащення або обладнання, яке призначене для виконання слюсарних операцій вручну. За фактом, будь-який інструмент, що є на ринку, можна назвати ручним. Альтернатива - верстатне обладнання, де всі операції виконуються пристроями у напівавтоматичному або автоматичному режимі.

Який можна купити ручний інструмент в Україні?

Все слюсарне приладдя та обладнання можна розділити на кілька базових груп за цільовим призначенням:

 • Для роботи з елементами кріплення.
 • Ударний інструмент.
 • Вимірювальний інструмент та пристрої.
 • Для роботи з різьбленням.
 • Шарнірно-губцевий.
 • Ріжучий інструмент.
 • Спеціальний.
 • Допоміжний.

У кожній групі товарів є по кілька підгруп, які регламентують призначення та спосіб застосування ручного інструменту. Виробник на цьому акцентує свою увагу, створюючи зручність вибору слюсарного приладдя з величезного асортименту товарів. Аж до того, що можна підібрати та купити ручний інструмент для універсальних або вузькоспеціалізованих завдань. Це зручно та практично, як за функціональністю, так і за ціною.

Замовити ручний інструмент за призначенням – особливості

Більшість ручного інструменту (а це понад 95%) орієнтована на автосервіс. Завдяки універсальності більшості слюсарної оснастки, її можна використовувати в інших сферах діяльності:

 • Виробництво (легка та важка промисловість).
 • Будівництво.
 • Аграрний сектор.
 • Електромонтажні роботи.
 • Енергетичний сектор.
 • Сантехнічні роботи.
 • Побутові потреби.

Маючи автосервіс, виробник закладає в ручний інструмент – надійність, міцність і довговічність. Ціна ручного інструменту через це може здатися завищеною. Але це не так. У кожному ціновому сегменті свою продукцію представляють десятки брендів. Тому легко знайти товар, що цікавить, за будь-якими критеріями вибору.

Пропозиції по ручному інструменту в Україні – спосіб постачання

На ціноутворення більше впливає комплектація слюсарного приладдя. Замовити ручний інструмент можна поштучно та в наборах. Ця особливість дозволяє знайти компроміс між ціною та якістю. Для разових робіт цікавий інструмент, що постачається поштучно. Причому, купити можна, як дороге обладнання, так і якесь дріб'язок, у вигляді ключа або викрутки.

Набір ручного інструменту зручний для професіоналів у будь-якій сфері діяльності. Комплекти слюсарного приладдя бувають спеціальними та універсальними. Причому універсальність може торкатися однотипних операцій, або вирішувати завдання з різних напрямів діяльності слюсаря. Купити набір інструментів вигідно за ціною. Так як собівартість кожного виду оснащення буде значно дешевшою, ніж її придбання в магазині поштучно.

Досягнути максимальну економію на купівлі ручного інструменту в магазині можна при дії певних програм лояльності, що регламентуються виробниками:

 • Партнерська програма бренду. Це коли виробник пропонує повністю забезпечити бізнес затребуваним інструментом. Так зване брендування підприємства, де покупець погоджується використовувати оснастку лише однієї торгової марки. Такі програми просувають відомі світові виробники - King Tony, Hans, GEDORE і так далі.
 • Акції Є знижки на певні види товарів. Як правило, це ручний інструмент, який вже знятий із виробництва або планується до оновлення (покращення). Особливістю акцій є те, що на весь інструмент поширюється офіційна заводська гарантія і залишається доступ до запчастин або ремонтних комплектів.

Ручний інструмент – ціна-якість

Неправильно вважати, що вартість слюсарного оснащення залежить від назви торгової марки. У порівнянні з комп'ютерною або мобільною технікою ціна ручного інструменту не залежить від імені бренду. На вартість більше впливає якість. А точніше – запас міцності. Зауважте, що весь ручний інструмент, що є на ринку, відповідає сертифікації DIN і ISO. А іноді й ГОСТ. Інакше б слюсарне приладдя та обладнання просто не потрапили на полиці магазинів.

Вплив на якість ручного інструменту запас міцності може:

 • Відповідати заявленій сертифікації. Тобто зазначені технічні характеристики у специфікації повністю відповідають фізико-хімічним властивостям ручного інструменту. Ціна в Україні на таке оснащення відносно низька. Купити доступний за вартістю товар пропонують китайські та вітчизняні виробники.
 • Перевищувати показники, заявлені у ТУ. Це робиться для того, щоб продовжити термін експлуатації ручного інструменту. Таке оснащення прощає помилки користувачеві та націлене на жорсткі умови експлуатації. Нехай, ціна ручного інструменту вища, зате довговічність у рази більша. Відповідно, оснащення довше пропрацює без поломок чи зносу. На цей крок йдуть німецькі та тайванські виробники, які орієнтують свою продукцію на автосервіс чи промисловість.

Де придбати ручний інструмент в Україні?

Ринок багатий на пропозиції. Будь-який будівельний торговий майданчик, гіпермаркет чи автомагазин запропонують тисячі рішень під будь-які потреби покупця. Але тут важливо отримати оригінальний ручний інструмент вибраного бренду. На ринку слюсарного оснащення безліч підробок. Тому звертатись краще до офіційного дистриб'ютора. Магазин інструменту, що працює безпосередньо з виробником, надає покупцю відразу кілька переваг:

 • Мінімальна ціна в Україні. Відсутність посередників дозволяє встановити мінімально допустиму вартість попри всі види товарів. Найчастіше виробник навіть відстежує роздрібні ціни та встановлює рекомендації для продавця.
 • Гарантія та сервісне обслуговування. Тільки у офіційного продавця можна купити ремонтні комплекти та запчастини під слюсарне оснащення. Є можливість привезти на замовлення за каталогом, якщо чогось немає в наявності. Професійний ручний інструмент супроводжується довічною гарантією – компанія просто змінить бракований товар. Чого ніколи не зробить продавець, який займається перепродажем інструменту.
 • Партнерство, знижки, доставка. Для оптових покупців передбачено програми лояльності. Де покупець може, уклавши договір, отримати відстрочку платежу, знижку на оптове відвантаження, безкоштовну доставку Україною. Усі умови узгоджуються із виробником. За фактом зручності надає більше бренд, ніж магазин.

Фільтр
Виробник
ещё... свернуть
Категорії
Платформа
Вид Головки
Двигатель
Минимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Тип шкалы
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие трещетки
Наличие флажка
Общая длинна, мм
ещё... свернуть
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Размер резьбы
ещё... свернуть
Стандарт
Тип
Тип резьбы
Форма метчика
Шаг резьбы
ещё... свернуть
Кол-во в упаковке
ещё... свернуть
Вид
Длина, мм
ещё... свернуть
Класс точности
Тип наконечника
Уровень шума, дБ
Размер наконечника
ещё... свернуть
Сечение кабеля, мм²
ещё... свернуть
Грузоподъемность, кг
Размер лезвия,мм
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Размер, дюйм
ещё... свернуть
Тип Реза
Номер шлица
ещё... свернуть
Тип отвертки
Диаметр, в мм
ещё... свернуть
Количество капсул
Раскрытие губок, мм
Ширина губок, мм
Источник питания
Ширина рабочей поверхности, мм
ещё... свернуть
Тип лезвия
Шаг регулировки
ещё... свернуть
Вес,гр
ещё... свернуть
Применение
Шаг зуба
Диаметр кабеля, мм
ещё... свернуть
Фільтр