Ножівки та пили

Підкатегорії

Ножування та пили – це ручний інструмент, який використовується для обробки твердих матеріалів різанням. Продукція орієнтована на автосервіс. Але, завдяки надійності та довговічності, слюсарний інструмент має попит в інших сферах діяльності. Наприклад, у будівництві, виробництві, у профільних навчальних закладах та побуті.

Купити ножівки та пили: особливості

Пила – це ручний інструмент, який призначений для розпилювання заготовок із твердих матеріалів. У розрізі автосервісу – для роботи з чорними та кольоровими металами. Пила є подовженим полотном, на робочій стороні якого є ріжуча кромка у вигляді зубів. Ці зубці можуть мати різний розмір і розведені в сторони малим кутом щодо полотна.

Ножування – це ручний інструмент для механічної обробки заготовок. Полотно має безліч дрібних зубів. Використовується для роботи з матеріалами, що мають низьку твердість. Дерево, пластик, скловолокно, будматеріали.

Ножівки та пили: види та ціна

Для автосервісу можна підібрати кілька різновидів ріжучого інструменту. Маючи ідентичний функціонал, слюсарне приладдя орієнтоване на зручність у роботі та швидкість виконання завдання. Купити ножівки пили можна у такому виконанні:

·         Полотна металу. Ножування використовується для різання металоконструкцій та матеріалів із пластику. Зуби полотна дрібні.

·         Ножування по дереву. Інструмент застосовується для різання пиломатеріалів. Зуби великі.

Всі види інструменту можна купити поштучно або у наборах. Ціна комплекту виходить дорожче, але значно розширюється функціонал слюсарного оснащення. В умовах автосервісу краще купити набір пилок. Ножування можна купувати поштучно, тому що особливих вимог до умов експлуатації у них немає.

Де придбати ножівки та пилки в Україні.

У будь-якому будівельному магазині інструмент представлений удосталь. Але коли мова заходить про бездоганну якість та довговічність, то краще звертатися до професіоналів. Купити ножівки та пилки легко в магазині інструменту LDinvest . У компанії вигідні пропозиції для оптових покупців та роздрібу.

Величезний асортимент товарів – оснащення поштучно та в наборах. Рекомендована заводом-виробником ціна. Офіційна гарантія та сертифікати якості. Безкоштовні консультації, навчання та рекомендації. Такий шикарний сервіс в Україні можна отримати тільки в магазині LDinvest .

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Тип Реза
Применение
Шаг зуба
Фільтр