Свердла по металу

Свердло по металу – це різальний інструмент для висвердлювання глухих та наскрізних отворів. Використовується для обробки вуглецевих та легованих сталей та сплавів. Інструмент має попит у важкій промисловості. В Україні, свердла популярні в автосервісі, де є верстати для ремонту елементів моторної групи. Свердла воліють купити будівельники та монтажники, яким часто доводиться працювати з несучими елементами будівлі, виготовлених з металоконструкцій.

Купити свердло по металу – найкраща ціна

·         Свердла здатні зберігати свої властивості за високих температур. Ріжучий інструмент може виготовлятися з використанням титану, вольфраму карбіду, хрому і танталу у зв'язці з нікелем або кобальтом. Ціна свердел залежить від складу металу, а також від бренду, який їх представляє на ринку. Орієнтуючись на технічні характеристики, завжди можна підібрати необхідний роботи інструмент.

·         Свердла властива підвищена твердість і міцність. Критерії можна легко перевірити у магазині. Для цього потрібно різальною кромкою свердла провести по гладкій поверхні скла. Великі подряпини і дрібна скляна крихта свідчать про високу якість різального інструменту.

Чому вигідно замовити свердла у магазині LDinvest

Оснащення орієнтоване на обробку металоконструкцій. Зокрема, всіх видів сталі, нержавіючої сталі, чавуну, сплавів титану, міді та алюмінію. Завдяки класичній конструкції для відведення стружки, свердлами можна висвердлювати отвори в пластиці, дереві, бетоні та інших будівельних матеріалах. Зношування, при використанні ріжучого інструменту не за призначенням, буде мінімальним.

Представлені в асортименті магазину LDinvest свердла вважаються високоточними з малим допуском. Інструмент підходить для операцій будь-яких класів складності. Свердла можуть використовуватися з ручним інструментом та верстатами з ЧПУ.

Завдяки легуючим компонентам, що підвищують міцність оснастки, свердла стійкі до агресивного середовища. Корозія, олії, паливо або кислоти не завдадуть шкоди ріжучій кромці при неправильному зберіганні в гаражі.

Як вибрати та купити свердла для металу в Україні.

Професіонали рекомендують ріжучий інструмент не зберігати разом із запчастинами, металовиробами або ручним обладнанням. Так як ріжуча край оснастки може пошкодитися при транспортуванні. Свердло по металу прослужить значно довше, якщо буде дотримано всіх умов експлуатації. Довіряти вибір краще перевіреному продавцю. Продукція повинна завжди супроводжуватись сертифікатами якості та офіційною гарантією заводу-виробника.

Якщо покупець не знає, якому продукту надати перевагу, краще скористатися рекомендаціями менеджерів магазину. При покупці свердел для різних завдань, простіше віддати перевагу готовому набору. Таке рішення дуже вигідне, тому що ціна комплекту виходить на 10-20% дешевше.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Стандарт
Кол-во в упаковке
Диаметр, в мм
ещё... свернуть
Присоединительный тип
Фільтр