Свердла по склу та плитці

Підкатегорії

Свердла по склу та плитці - це різновид свердлильно-ріжучого інструменту, що використовується в будівництві та виробництві. Призначені свердла для виготовлення отворів глухих і наскрізних у твердих матеріалах, що мають високий показник крихкості. Особливість інструменту у високій ефективності свердління без утворення сколів та тріщин.

Робота зі склом чи керамічною плиткою не обмежена будівництвом. Купити різальний інструмент вигідно для станцій ТО, комунальних підприємств, побутових потреб, меблів. Це такий унікальний інструмент, який буде корисним у будь-якій сфері діяльності, де є необхідність у роботі з свердлильно-ріжучими інструментами. Практично у кожного слюсаря є в наявності пара свердел по склу та кераміці. Оснащення часто лежить без діла, але по необхідності швидко вирішує поставлене завдання.

Купити свердла по склу та плитці – ціна-якість

Порівняно зі звичайними свердлами HSS , до свердлу по кераміці або склу пред'являються особливі вимоги. Стосуються вони якості виготовлення, точніше точності. Тому орієнтуватися важливо не на вартість інструменту, а на бренд. Адже тільки завод-виробник гарантує бездоганність у роботі.

На ринку України можна купити свердла по склу та плитці наступних видів:

·         Пір'яні (або перові). Використовуються для швидкого висвердлювання отворів невеликого діаметра (2-12 мм). Ріжуча кромка має дрібні зуби, які мікронами вирізають отвір у кераміці чи склі.

·         Коронки (або трубчасті свердла). Застосовуються виготовлення отворів великих діаметрів (13-88 мм). Маючи дрібні зубці, такі свердла ніби вишліфовують по колу матеріал. І шляхом заглиблення в плитку чи скло, вирізають отвір.

·         Циліндричні (прямі). Належать до професійних різально-свердлильних інструментів. Допомагають створювати точні та акуратні отвори в крихких матеріалах. Ціна циліндричних свердлів по склу висока, але ефективність та довговічність на відповідному рівні. Такі свердла часто називають діамантовими. Так як вони мають діамантове покриття. Є бюджетні рішення із гальванічним покриттям.

 Для чого краще замовити свердла по склу та плитці

На практиці, не маючи під рукою свердл для крихких матеріалів, майстри часто використовують інструмент з металу зі швидкорізальної сталі. На низьких оборотах можна досягти очікуваного результату, але потрібен досвід. Навіть професіонали можуть з необережності зруйнувати матеріал, що обробляється. Що загрожує додатковими витратами з фінансів. Тому, краще купити свердла по плитці та склу, ніж витрачатися на закупівлю нових будматеріалів та деталей.

У будівництві, на станціях ТО та у виробництві, свердла по склу, навпаки, використовують частіше не за призначенням. Так як тільки таким інструментом можна досягти ідеального результату у вузькоспеціалізованих завданнях:

·         Висвердлювання отворів на слизьких поверхнях. Крім плитки та скла, такими поверхнями можуть бути поліровані деталі із надтвердих легованих сталей. Коли керном працювати неможливо, допомагає списоподібний бур з кераміки.

·         Робота з матеріалами особливої крихкості. Як правило, це габаритні конструкції з бетону, де не можна натискати на поверхню, щоб її не зруйнувати. Свердла по склу та кераміці виконують різання основи без фізичного втручання шляхом натискання на інструмент.

·         Коли товщина матеріалу дуже мала. Крім тонкого скла та керамічної плитки, працювати свердлом зручно з листовими металами, скловолокном, пластиками, каменем.

Де придбати бури для скла та керамічної плитки в Україні.

Будь-який будівельний магазин запропонує десятки готових рішень. Товар не особливо ходовий, тому продавці пропонують найчастіше бюджетні варіанти. Для одноразових робіт. Потрібен якісний інструмент – звертайтесь до компанії LDinvest .

Особливість магазину у наявності інструменту під будь-які слюсарні операції. Виробництво, будівництво, автосервіс – все оснащення орієнтоване на професійне використання. Товари представлені офіційно виробниками на дилерських правах. Для покупця це гарантія отримати оригінальний інструмент, ціна якого буде конкурентоспроможною на українському ринку.

Фільтр
Виробник
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во в упаковке
Диаметр, в мм
Присоединительный тип
Фільтр