Дрилі - шурупокрути

Дрилі-шуруповерти – це ручний інструмент для роботи з елементами кріплення. Зокрема, для закручування або відкручування шурупів, гвинтів, шурупів. Пристрій може використовуватися для свердління отворів у будівельних матеріалах та інших конструкціях.

Шуруповерт часто плутають із дрилем. Адже функціонал практично ідентичний. Відмінність у потужності ручного інструменту. Будь-який дешевий дриль буде в рази потужнішим за дорогий багатофункціональний шуруповерт. Свердління в бетонних стінах чи металоконструкціях – завдання дриля. Затягнути елемент кріплення з контролем моменту, що крутить, - завдання шуруповерта. Для універсальних робіт готове рішення. Виробники пропонують купити дриль-шуруповерт. Інструмент має додатковий функціонал та потужний двигун.

Замовити дриль-шуруповерт – найкраща ціна

Насамперед класифікують інструмент за типом харчування:

·         Мережеві шуруповерти. Потужні та зручні пристрої відмінно справляються з будь-якими завданнями. Єдиний недолік – відсутність мобільності. Через прив'язку до електричної розетки користувач сильно обмежений в умовах роботи.

·         Акумуляторні шуруповерти. Живлення двигуну інструменту забезпечує знімна акумуляторна батарея. У комплекті із пристроєм може бути кілька елементів живлення. А це для користувача повна необмеженість роботи у будь-яких умовах. До того ж, такий інструмент має легку вагу та малі габарити.

Крутний момент шуруповерту визначає швидкість роботи та ефективність. Чим вище обертальна дія, тим більше зусилля для затягування різьблення або зриву кріплення, що прикипів. Але ганятися за максимальним моментом, що крутить, не завжди правильно. Краще придивитися інструмент, що має на корпусі перемикач зусилля. Особливо для акумуляторних пристроїв. Адже найвища потужність – це підвищений розряд батареї. А ще – висока потужність – це відповідна ціна інструменту. Тому, перед покупкою шуруповерта, слід знайти компроміс між потужністю і функціональністю.

Як вибрати та купити дриль-шуруповерт в Україні.

Професіонали рекомендують робити вибір на користь техніки з великим набором додаткових опцій:

·         Тремтіння. У роботі з елементами кріплення важливо не зірвати різьблення. Тріскатковий механізм здатний відсікати непотрібне зусилля, зупиняючи обертання при повній затяжці гвинта або шурупа.

·         Ударний механізм. Якщо шуруповерт планується використовувати для свердління твердих матеріалів, без функції удару не обійтися.

·         Імпульсний режим. В автосервісі без такого інструменту дуже складно відкрутити саморізи і шурупи, що прикипіли або заржавіли.

·         Тип патрона та його діаметр. Виробники постачають власну продукцію цанговим та кулачковим патроном. Перший варіант вважається швидкознімним, але вимагає використання насадки одного діаметра. Кулачковий патрон функціональніший, але на заміну насадки потрібен час. Чим більше варіацій по встановленню насадок різних діаметрів на дрилі-шуруповерті, тим вища універсальність пристосування. Але обов'язково треба враховувати потужність пристрою.

Вирішили купити ручний інструмент, не можна забувати про комплектацію. Для надійного зберігання або транспортування, мережеві та акумуляторні шуруповерти краще купувати у пластиковому кейсі. Скринька зручна для збереження цілісності інструменту. Нехай ціна рясного комплекту буде вищою – зате надійність та довговічність збільшаться для інструменту в кілька разів.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Мощность, кВт
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр