Пили

Пилки – категорія електроінструменту, що включає обладнання для механічної обробки матеріалів різанням. Інструмент призначений для роботи з дерева, пластику та інших будівельних матеріалів з різною щільністю. Особливість пили точно розрізу заготовки. Крім прямолінійних перерізів, електричні пили здатні працювати за лекалами, виконуючи фігурне різання.

Купити пили електричні – найкраща ціна

Під кожну задачу, пов'язану з обробкою матеріалів, знадобиться певний тип інструменту. Ринок пропонує кілька готових рішень:

·         Пила циркулярна (дискова). Призначена для точного розрізання будь-яких матеріалів. Циркулярний інструмент може працювати від електромережі або акумуляторних батарей. Під кожний вид робіт потрібно певний тип диска. Аксесуари відрізняються за діаметром та твердістю. Наприклад, для роботи з дерева використовують сталеві диски, для обробки твердих матеріалів, застосовуються алмазні диски.

·         Пила лобзикова. Розріз виконується спеціальним різальним полотном – рівною пилкою. Електролобзик призначений для обробки будівельних матеріалів з високою точністю. Ціна інструмента мінімальна, тому електричний лобзик є у кожного майстра.

·         Пила шабельна. Механізм інструменту нагадує електролобзик. Відмінність у швидкості роботи та якості зрізу. Шабельні пилки призначені для виконання великого обсягу робіт, де немає особливих вимог до акуратності зрізу. З інструментом простіше дістатися важкодоступних місць у заготівлі. Немає іскор, пилу та перегріву. Шабельні пилки, при заміні ріжучої кромки на металеву щітку, ідеальні для чищення поверхонь від іржі або фарби.

·         Пила торцювальна. Пристрій призначений для розпилювання торцевого заготовки під будь-яким кутом. Відрізні пилки користуються підвищеним попитом у будівництві та меблевій справі.

·         Пила стрічкова. Багаторізцевий інструмент використовує, як ріжуче полотно, спеціальну стрічку, яка одягається на шківи. Особливість стрічкових пилок у високій швидкості роботи та економічності. У порівнянні з дисковим інструментом товщина розрізу заготовки складає всього 1-2 мм. Купити таку пилку зручно для будівництва та виробництва, де є потреба в обробці великих площ.

·         Пила занурювальна. Потрібна для виготовлення пазів та щілин. А також для відрізних робіт. На вигляд більше схожа на бензопилу. Тільки, крім дерева, вміє працювати з твердішими матеріалами (бетон, метал, пластик).

Як замовити електричну пилку в Україні.

Вага, потужність, ціна - три критерії, на які спочатку орієнтується покупець. Але не можна забувати про додаткові опції, якими може мати ручний інструмент. Для різальних інструментів на першому місці безпека в роботі, тому пили із захисними функціями завжди цікаві. Гальмо двигуна гарантує відсутність травм при поломці або зворотного удару. Автоматичне вимикання під час перегріву продовжить термін експлуатації інструменту.

У роботі з пилкою не поміщає функція плавного пуску та можливість регулювання швидкості. Якщо мова йде про інструмент для високоточних робіт, то не зайвим виявиться тонше налаштування електричної пили. Чим вищий діапазон для керування ріжучою кромкою, тим ефективніше пристосування в роботі. Тобто, мрієте про необмежену функціональність – краще купити інструмент, що включає всі сучасні технології.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Размер, мм
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Мощность, кВт
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр