Підготовка повітря

Підкатегорії

Підготовка повітря – це вузькоспеціалізоване обладнання для очищення повітря, яке подається від компресора на пневматичний інструмент. По суті це цілий комплекс, здатний виконувати задані операції з повітряною масою. Починаючи від очищення, закінчуючи створенням суміші з потрібними характеристиками.

В Україні обладнання користується попитом у промисловості, виробництві та автосервісі. У сферах, де використовується інструмент та оснащення, що приводиться в дію за рахунок стисненого повітря. Орієнтуючись на функціональність, технічні характеристики та ціну, можна легко підібрати продукцію під будь-які завдання покупця.

Купити підготовку повітря для пневматичної системи

У магазині інструменту LDinvest представлений широкий асортимент товарів, що має різний функціонал та призначення. Щоб покупцю було простіше зорієнтуватися у виборі, виробники поділяють продукцію за такими категоріями:

·         Регулятори тиску Устаткування призначене підтримки тиску повітря у заданих рамках. Регулятори допомагають економити витрату повітря в системі та надають захист інструменту від пошкоджень.

·         Фільтри-вологовідділювачі. Завдання оснащення – максимально ефективно очистити повітря, яке подається в систему від компресора. Фільтри можуть відловлювати механічні частинки та значно знижувати вологість повітря. Адже із зростанням тиску підвищується точка роси, через що утворюється конденсат. Попадання вологи до пневматичного інструменту неприпустимо. Фільтри можуть поставлятися як самостійні рішення, так і комбінуватися з регуляторами тиску. Другий варіант кращий - ціна у нього нижче і займає менше місця.

·         Лубрикатори. Спеціальне обладнання, здатне насичувати повітряну масу мастильними матеріалами. Зокрема, олією. Не можна сказати, що лубрикатор - це невід'ємна частина системи підготовки повітря, адже потрібна вона не всім інструментам. Але оснащення має великий попит у споживачів. Оскільки здатна значно продовжити термін експлуатації пневматичного обладнання.

Замовити підготовку повітря – найкраща ціна

Все залежить від завдань покупця. Якщо планується використання ручного інструменту з механізмами, що обертаються, то купити підготовку повітря краще в повній комплектації. З регулятором тиску, фільтром та лубрикатором. Для шинмонтажу знадобиться лише регулятор тиску. Звичайно, ціна обладнання буде мінімальною. А для фарбувальних майстерень та виробництва доведеться приділити увагу вибору хороших фільтрів. Які, крім вологи та сміття, здатні ліквідувати сторонні хімічні сполуки та запахи.

Вирішили купити підготовку повітря для пневматичної системи – зверніть увагу на характеристики регуляторів. Адже їхня ефективність нерозривно пов'язана з потужністю компресора. Устаткування має бути повністю сумісним. Перевагу краще віддавати перевіреним брендам, які дають довічну гарантію на свою продукцію та випускають до неї ремкомплекти та запчастини.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр