Пневмоінструмент

Пневмоінструмент – це слюсарні пристрої, які працюють за рахунок енергії стисненого повітря. У категорію пневматичного інструменту входить обладнання та оснащення, що стосуються побудови та використання систем, що працюють на стислому повітрі. Пневмоінструмент відноситься до товарів широкого профілю. Може використовуватися в:

 

·         Промисловість.

·         Автосервіс.

·         Будівництво.

·         Аграрному та енергетичному секторі.

·         Побуту.

 

Купити пневмоінструмент в Україні – ціна, особливості.

 

Всі товари можна умовно поділити на 3 категорії:

 

·         Ручний інструмент. Це обладнання, яким можна виконувати слюсарні операції.

·         Обладнання та аксесуари для побудови пневматичної системи.

·         Ремонтні комплекти та запчастини до пневматичного обладнання.

 

Замовити в магазині пневмоінструмент можна окремо або в наборах. Другий варіант передбачає універсальну чи спеціалізовану комплектацію. Ціна пневматичного інструменту в Україні залежить від кількох факторів:

 

·         Бренд. Відразу кілька світових виробників пропонують свої рішення над ринком. Німеччина, Тайвань, Китай, Італія, Америка, Україна. Назва торгової марки та її авторитет над ринком мають високий вплив вартість устаткування.

·         Пневматичний інструмент. Обладнання відрізняється за конструкцією, розмірами, вагою. Всі ці технічні складові впливають ціноутворення.

·         Комплектація. Пневмоінструмент купити можна OEM (без компонентів та запчастин). Або отримати набір з обладнання та аксесуарів до нього.

 

Пневматичний інструмент – види, призначення

 

Ручні інструменти – основна категорія товарів, що пропонується у величезному асортименті. Устаткування випускається під певні типи завдань, які потрібні в різних сферах діяльності:

 

·         Інструмент з механізмами, що обертаються. Гайковерти, дрилі, перфоратори, шліфувальні та відрізні машини, тріскачки.

·         Оснащення для подачі чистого повітря або сумішей. Фарбувальні та продувальні пістолети, фарбопульти, інструмент для роботи з герметиками, піском, антикором, водою.

·         Інструмент із пневматичним циліндром. Різні підйомники та знімники.

 

Всі види ручного інструменту діляться на 3 типи - професійне, напівпрофесійне та аматорське обладнання. Відмінність у потужності та довговічності. Ціна пневматичного інструменту також відрізняється. При покупці важливо враховувати експлуатаційні характеристики та цільове призначення. Приділяється увага ваги, розмірів, можливості ремонту, наявності змінних аксесуарів, комплектації.

 

Оснащення для пневматичного обладнання – види

 

Особливість інструменту, що працює на енергії стисненого повітря, у прихильності до компресора. Для працездатності потрібні проміжні ланки у вигляді пневматичної системи. Сюди входять:

 

·         Системи підготовки повітря. Устаткування вміє очищати повітря від сміття, вологи, олії. Є системи з подачі олії до ручного інструменту. Купити підготовку повітря прийде один раз. Виходячи із потреби. У міру експлуатації залишиться тільки міняти фільтри, які відносяться до витратних матеріалів.

·         Шланги для побудови пневматичної системи. Підбираються індивідуально за розміром, способом підключення, діаметром, матеріалом виготовлення.

·         Рознімання. Вважаються витратними матеріалами, але розраховані на тривалий термін служби. Фітинги вибираються за розміром, способом фіксації шланга, обладнання або інструменту.

 

Окремим напрямком вважаються запчастини та ремонтні комплекти. Універсальність трапляється рідко. Більшою мірою, кожен ремкомплект спрямовано відновлення працездатності конкретного пневматичного інструмента. Відповідність виконується за артикулом виробника. Особливість запчастин та ремонтних компонентів у тому, що вони доступні навіть для обладнання, яке давно вже зняте з виробництва.

 

Чому краще купити пневмоінструмент – ціна-якість

 

Економія електроенергії, за збереження бажаної потужності – найголовніший критерій будь-якого пневматичного інструмента. Так, компресор працює від мережі та споживає електрику. Але, в порівнянні з електроінструментом, це мізерна витрата. До одного компресора можна підключити кілька різних інструментів, які працюватимуть на максимальній потужності без відключення.

 

До переваг пневматичного інструменту належать:

 

·         Довговічність обладнання. Гранично проста конструкція інструменту, позбавлена механізмів, що труться, прослужить на цілий порядок довше, ніж будь-який електроінструмент. При заміні запчастин немає потреби звертатися в сервісний центр. Проста конструкція та технічна документація допоможуть впоратися з обслуговуванням пневмоінструменту навіть новачкам.

·         Немає обмежень щодо умов експлуатації. Інструмент працюватиме у сухому та вологому приміщенні, на вулиці та всередині будівлі за будь-якої температури повітря, у вибухонебезпечному середовищі.

·         Зручність у роботі. Спрощений механізм – це малі габарити та легка вага пневматичного інструменту. Купити в Україні обладнання зручне для будь-яких завдань.

·         Низька ціна. Якщо виключити разову купівлю компресора та компонентів для побудови повітряної системи, то інструмент має доступну вартість. Як правило, він купується один раз і назавжди. Змінюються лише ремонтні компоненти.

 

Де краще замовити пневмоінструмент в Україні.

 

Бажаєте купити пневматичний інструмент за мінімальною ціною – визначтеся з брендом. Ціна більшою мірою залежить від цього вибору. При замовленні обладнання краще довіряти офіційним дилерам виробника. Тільки дистриб'ютор забезпечить покупця оригінальним товаром, дасть гарантію та зможе поставити запчастини чи ремкомплекти.

 

Відгуки покупців пневмоінструменту переконують споживача купувати пневмоінструмент в одного постачальника. Це з сумісністю наявного устаткування й оснащення щодо нього. Дуже зручно купити всі компоненти пневматичної системи одного продавця. Наприклад, компанія LDinvest допоможе на цьому заощадити фінанси, виконає доставку та підключення обладнання на місці експлуатації.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Тип оси
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Фільтр