Пневмогайковерти

Підкатегорії

Пневмогайковерт – це ручний інструмент, призначений для відкручування та закручування кріпильних елементів. Працює від енергії стисненого повітря, яке подається пневматичним компресором. В Україні інструмент широко використовується в автомайстернях, на СТО, виробництвах і в будівництві.

Чому вигідно купити пневмогайковерт в Україні.

Пневмогайковерт, переваги:

·        висока стійкість до негативного впливу атмосферного середовища;

·        надійний захист від попадання вологи;

·        міцність та зносостійкість пристосування;

·        підвищені характеристики експлуатації апарату, що дозволяють використовувати його тривалий час;

·        висока надійність;

·        мала вага;

·        зручна ціна (з урахуванням обслуговування та ремонту);

·        здатність витримувати підвищені навантаження, що дозволяє застосовувати обладнання до роботи в конвеєрних лініях;

·        відсутність спеціальних умов зберігання;

·        наявність додаткових функцій, таких як регулювання ступеня затягуючи кріплення та реверс.

Як вибрати та замовити пневматичний гайковерт

Магазин інструментів LDinvest пропонує широкий асортимент пневмообладнання. Купити ручний інструмент можна орієнтуючись на функціонал та технічні характеристики. Такий критерій як ціна розглядається в останню чергу. Для правильного вибору варто розібратися з основними критеріями:

·        Тип механізму. Розрізняють два основні види пристроїв: ненаголошені та ударні. У ненаголошених апаратах процес відкручування та закручування здійснюється виключно за рахунок обертання валу. Їх зазвичай застосовують для роботи з невеликими кріпленнями. У таких аксесуарах немає ризику зриву різьблення кріплення, т.к. немає сильного на нього. В імпульсних пристроях до обертального руху додається ще й ударний вплив на кріплення. Це в свою чергу значно посилює момент, що крутить, і дозволяє впоратися з заржавілими з'єднаннями.

·        Форма корпусу обладнання . У каталозі представлено два варіанти пристроїв: пістолетні та прямі. Перший тип апаратів має найбільшу популярність серед покупців. Вони компактні, мають малу вагу та добре збалансований центр тяжіння. Це надає інструменту додаткової зручності в експлуатації. Прямі пристосування характеризуються великим крутним моментом, порівняно з пістолетними. Їх використовують при роботі з великими кріпильними з'єднаннями та на конвеєрних лініях. Ціна інструмента відповідна, як і надійність з довговічністю.

·        Розмір приєднувального квадрата. Продавець пропонує своїм покупцям кілька варіацій інструменту: із квадратом 1-1/2, 1/2, 3/4 та 1 дюйм. Кожен інструмент має свої особливості. Як правило, купити пневматичний гайковерт майстра воліють під наявні торцеві головки.

Пневмогайковерти розрізняються за значенням моменту, що крутить, тиску, витраті повітря і частоті обертання. Ці показники підбираються з подальшого застосування інструменту.

Магазин LDinvest пропонує виключно високоякісний інструмент з відповідними сертифікатами якості, довгостроковою або довічною гарантією. Що важливо для бізнесу, де дуже важлива довговічність обладнання та оснащення до нього.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Тип оси
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Фільтр