Спеціальний інструмент

Підкатегорії

Спеціальний пневмоінструмент - це обладнання, яке працює від енергії стисненого повітря. Застосовується до виконання вузькоспеціалізованих завдань. Особливою популярністю користується на станціях технічного обслуговування автомобілів та сільгосптехніки, у будівництві та інших галузях.

Який можна купити спецінструмент - види

Компанія LDinvest пропонує в своєму асортименті аматорський та професійний спецінструмент для автосервісу, будівництва та виробництва:

·         Шліфувальні та відрізні машини.

·         Пневматичні молотки.

·         Спеціальний інструмент для обслуговування двигунів, КПП, ходової частини.

·         Заклепочники.

·         Шприци для консистентного мастила.

·         Скобостріли.

·         Зворотні молотки.

·         Знімач.

Перевага використання пневматичного інструменту:

·         відсутність електродвигуна дозволяє убезпечити роботу майстра з інструментом;

·         можливість працювати в умовах підвищеної вологості, запиленості та навіть вибухонебезпечності;

·         зручність роботи в будь-якому положенні та за будь-яких умов;

·         Використання пневматичного інструменту дозволяє працювати набагато довше, ніж електричним.

Інтернет-магазин LDinvest пропонує купити ручний інструмент для шліфування, полірування, свердління та інших операцій із металом та пластиком. Всі види пристроїв багатофункціональні та якісно виконують свою роботу.

Замовити спеціальний інструмент – найкраща ціна

Головний критерій вибору – це функціонал. Покупець повинен розуміти, де, як і як довго він планує використати ручний інструмент. До уваги йде потужність компресора, здатного підтримувати працездатність пневматичного устаткування. Ціна спецінструменту – другорядний фактор. На вартість впливає бренд та комплектація інструменту.

Купити спеціальний інструмент для пневматичних систем можна OEM (суто обладнання) та в наборі. Комплектуватися інструмент може кейсом для зберігання та перенесення. Або включати змінні насадки, наприклад. І всі ці фактори треба враховувати до покупки.

Виробники також подбали про ремкомплекти для пневматичного інструменту. Пропонуються цілі набори необхідних аксесуарів для обладнання. Асортимент магазину інструменту LDinvest для автомобільного бізнесу включає будь-які компоненти та запчастини, необхідні для пневмообладнання. Ціна аксесуарів порадує покупців із будь-якої сфери діяльності.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр