Інструменти для електриків

Інструмент для електриків - це набір пристроїв та аксесуарів, які необхідні для виконання відновлювальних робіт, пов'язаних з електропроводкою та електронікою авто. Такий вид інструменту широко застосовується на станціях технічного обслуговування, у будівельній індустрії, на промислових підприємствах та у побуті.

 

Покупцям є доступний високоякісний інструмент, який має сертифікат якості. Весь він виготовляється із інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Виробник нерідко забезпечує продукцію довічною гарантією.

 

Купити інструмент для електриків – найкраща ціна

 

·        кремпера для обтиску кабельної продукції;

·        кліщі;

·        мультиметри;

·        перекушувачі проводів;

·        паяльники;

·        ножиці;

·        стрипера для зняття ізоляції;

·        пасатижі;

·        кусачки;

·        інструмент для обтиску клем;

·        тестери;

·        набори інструментів.

 

Один із найбільш незамінних для електриків інструментом - це обтискний інструмент для зачищення та обрізання кабелю. В асортименті бренду є кримпер, стрипер, кліщі та інші інструменти, призначені для роботи з кабелем.

 

Тестери – це спеціальні прилади, за допомогою яких можна визначити силу струму, навантаження та швидко знайти несправність. У кожного електрика обов'язково є тестер, що дозволяє працювати з постійним або змінним струмом. Компанія пропонує такі види тестерів: електронні або аналогові, цифрові та мультиметри. Вибір тієї чи іншої виду тестера залежить від сфери застосування.

 

Пасатижі – це універсальний шарнірно-губцевий інструмент, за допомогою якого можна знімати ізоляцію, перекушувати кабель та тонкий дріт.

 

Працюючи з електричними ланцюгами електрикам доводиться мати справу з паянням. Це може бути паяння проводів, мікросхем, елементів кузова автомобіля та багато іншого. Залежно від сфери застосування покупець може вибрати відповідний за функціональністю та потужністю товар.

 

Важливими інструментами для електриків є ножиці, ножі та пінцети. Бренд пропонує у широкому асортименті дані групи товарів найвищої якості.

 

Інтернет-магазин інструменту LDinvest пропонує покупцю готові набори. Стандартний комплект складається з викруток, біт, пасатижів, переставного ключа, шестигранних і розвідних ключів. Є навіть набори з рулеткою, ножем та ліхтариком.

 

Чому вигідно замовити інструмент для електриків у LDinvest

 

·        висока якість;

·        надійність;

·        тривалий термін експлуатації;

·        великий асортимент;

·        ергономічні ручки;

·        зручність у використанні;

·        розумна ціна.

 

Інструмент для електриків користується попитом у власників автобізнесу та автолюбителів. Широкий асортимент товару може задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців.

 

Вибір високоякісного інструменту від перевіреного виробника – це запорука успішного автобізнесу. Сертифікати якості, офіційна гарантія, сервісне обслуговування та консультації професіоналів – приємні доповнення магазину LDinvest для покупця.

Фільтр
Виробник
Категорії
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Тип наконечника
Сечение кабеля, мм²
ещё... свернуть
Тип Реза
Диаметр, в мм
Источник питания
Диаметр кабеля, мм
ещё... свернуть
Фільтр