Ящики та сумки для інструментів

Шафи, інструментальні ящики та візки – це конструкції для організації робочого місця слюсаря в автосервісі та виробництві. Це технічні меблі. Використовується для зберігання ручного інструменту, обладнання, деталей чи заготовок. Особливість таких меблів у гарантованому збереженні речей, що зберігаються. Для цього всі конструкції виготовляються з міцних конструкційних матеріалів (пластик або метал) і обладнуються замками.

Які можна купити шафи, інструментальні ящики та візки

Важливо розділяти, що товари, представлені в цій категорії, умовно поділяються на 3 базові типи:

·         Системи схову. Використовуються для зберігання або транспортування інструменту. Бувають стаціонарними та мобільними.

·         Робоче місце слюсаря. Столи, стільці, лежаки. Забезпечують зручності майстру при проведенні слюсарних операцій.

·         Аксесуари для зберігання інструментів. Це необов'язкові компоненти для робочого місця або систем зберігання, які розширюють їхню функціональність.

Під системою зберігання розуміють кілька окремих модулів, поєднаних в єдину конструкцію. Наприклад, шафа та тумба, кілька шаф, полиці з тумбами тощо. Купити систему зберігання в Україні можна в зборі або окремо. Що дуже зручно за ціною. При побудові систем зберігання рекомендується використовувати продукцію одного бренду. Модулі розроблені в такий спосіб, щоб один одного доповнювати.

Купити інструментальну шафу для автосервісу – яка краще

Чим місткіші технічні меблі, тим більше до них увійде інструмент, деталі або витратні матеріали. Важливо враховувати габарити конструкції (довжина, ширина, глибина). Інструментальна шафа – це тип меблів для підлоги. Підходить для зберігання важкого інструменту та вузлів у зборі. Має захист від злому та зручний в експлуатації.

У виробництві шаф для автосервісу використовується легована інструментальна сталь із порошковим захисним покриттям. Технічні меблі можуть використовуватися в будь-яких агресивних умовах цеху або гаража. Краще, коли шафа має знімні або висувні полиці. Зручно витягувати інструмент та контролювати його безпеку.

Замовити візок або тумбу для інструментів

За конструкцією та місткістю, тумба та візок ідентичні. Тільки візок доповнений мобільною базою (колесиками) для зручного транспортування інструменту всередині приміщення. Надаючи мобільність, візок має обмеження щодо вантажопідйомності, що може обмежувати його експлуатаційні характеристики.

Вибираючи між тумбою та візком, слід враховувати конструкційні особливості:

·         Наявність висувних полиць та спосіб їх фіксації.

·         Вантажопідйомність кожної полиці.

·         Наявність відкритих та закритих ніш для зберігання інструменту.

·         Наявність елементів захисту.

Який купити верстак для слюсарних робіт

Верстат – це металевий стіл, що має підвищену жорсткість. Міцності конструкції достатньо, щоб встановити лещата або виконувати слюсарні операції ударним інструментом. Верстати бувають звичайними та з системами зберігання інструменту. Другий варіант найбільш цікавий, тому що у висувних ящиках зручно зберігати слюсарну оснастку.

Розширити функціонал верстатів допомагають навісні тумби та панелі. Замовити верстак в магазині можна окремо від усіх компонентів або в бажаній комплектації. При покупці комплекту, ціна його на 10-15% менша, ніж усі знімні елементи та стіл купувати окремо. Кращий верстат - це максимальна комплектація і висока жорсткість конструкції. Для слюсаря - це повна безпека в роботі та зручність.

Купити інструментальні ящики, органайзери та лотки

Переносні системи зберігання ручного інструменту мають попит у всіх сферах життєдіяльності людини. Будівництво, виробництво, автосервіс. Виробам надають перевагу навіть рибалки, які бажають зберігати снасті в міцних та надійних контейнерах.

Інструментальні ящики бувають стаціонарними та мобільними. За фактом, обидва варіанти можна транспортувати. Відмінність мобільних конструкцій у невеликих габаритах чи наявності колісної бази. Купити ящик для інструменту можна поштучно або у вигляді системи зберігання. Товари хоч і універсальні у застосуванні, але краще підбирати ящик під інструмент. Ефективніша місткість.

Органайзери або пенали для інструментів використовуються для зберігання дрібних деталей та елементів кріплення. Зручні для транспортування, надають швидкий доступ до компонентів, за потреби. Сортувальні лотки – це компоненти для систем зберігання інструменту. Найчастіше вони знімні. Можуть використовуватися в шафах та тумбах, на верстатах.

Сумки та рюкзаки для інструментів універсальні у застосуванні. Використовуються для зручного транспортування слюсарного оснащення. Виготовляються з м'яких синтетичних матеріалів та полімерів. Забезпечують захист вмісту від зовнішніх факторів, наприклад проникнення вологи або хімічних речовин з агресивним середовищем.

Де придбати шафи, інструментальні ящики та візки в Україні

Такі специфічні товари краще купувати у магазинах інструменту. На місці зручно перевірити місткість та зручність в експлуатації. Потрібен великий асортимент – звертайтесь до компанії LDinvest . Магазин інструменту має сотні пропозицій, де покупець може підібрати технічні меблі та аксесуари за будь-якими критеріями. Замовити шафи, інструментальні ящики та візки у магазині зручно за брендом, технічними характеристиками, ціною. Менеджери компанії допоможуть вибрати найкращий варіант для станції ТО, приватного гаража, виробничого чи будівельного майданчика.

Працюючи безпосередньо з виробниками, магазин інструменту LDinvest надає оптовим покупцям товари за дилерськими цінами. Роздріб чекають подарунки та акції. Передбачено безліч способів оплати та доставки інструменту, обладнання, технічних меблів. Продавці компетентні з усіх питань, пов'язаних із автосервісом. Консультації та навчання роботі з інструментом безкоштовні.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Размер, мм
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Материал корпуса
Материал замков
Тип колес
Наличие колес
Фільтр