Компресора без ресивера

Підкатегорії

Компресора без ресивера – це пневматичне обладнання для стиснення повітря, що не має комплектації повітрозбірника (бустера). Оснащення цікаве споживачеві, що вже має в наявності пневматичну лінію в зборі з ресивером. Також подібне рішення затребуване у будівництві, побуті, на виробництві та в автосервісі, де немає потреби у тривалому зберіганні стисненого повітря.

Кому вигідно купити компресора без ресивера – найкраща ціна

·         Будівництво. Пересувні конструкції мобільні та компактні. Компресор без повітрозбірника використовується на об'єкті для будь-якого пневматичного інструменту або обладнання. Перевага у зручності експлуатації. Малі габарити і вага дозволяють легко транспортувати оснастку. При зберіганні конструкція не забирає багато вільного місця.

·         Виробництво. Обслуговування конвеєрів, верстатів, автомобільного транспорту та комунікаційних мереж. Чищення, миття, фарбування, ремонтно-відновлювальні роботи – базовий напрямок у використанні таких компресорів.

·         Побутові потреби. Обладнання застосовується у гаражі під час обслуговування автомобіля. Компресором без ресивера заправляють балони для аквалангістів. Накачують басейни чи гірки у центрах розваг. Використовують для фарбування нерухомості, предметів побуту чи транспорту. Ціна та потужність – 2 критерії, де покупцю доступні десятки цікавих готових рішень.

·         Автосервіс. Компресор без ресивера вигідно купити для наявної пневматичної системи, щоб підвищити продуктивність. Заміна старого малопотужного або обладнання, що відслужило свій термін. Для покупця, таке рішення – чудова можливість заощадити. Адже наявний ресивер повністю сумісний з будь-яким компресором.

Як замовити компресор без ресивера в Україні.

Низька ціна – головний показник для покупця, незалежно від вибору бренду та потужності. У будь-якій категорії товарів, компресор без додаткових компонентів коштуватиме дешевше за збірні з ресивером конструкцій. Тобто вирішили купити – орієнтуйтеся на потребу насамперед.

Простота експлуатації. Компресор не забирає місце при зберіганні. До того ж, оснастку легко транспортувати. Конструкція максимально спрощена та не вимагає особливих знань від слюсаря в обслуговуванні.

Гнучкість у виборі пневматичного обладнання. Асортимент компресорів з ресиверами великий – покупцеві не доводиться шукати компромісу, підбираючи техніку під інструмент. Тут все набагато простіше. Майбутній власник вираховує необхідну потужність компресора без ресивера (тип, привід, щаблі стиснення, тиск, продуктивність двигуна, витрата повітря). А потім уже під інструмент та обладнання підбирає окремо ресивер.

Не можна забувати, що компресори на ринку України пропонують купити у двох варіаціях. Під силову лінію 220 чи 380 Вольт. До важливих критеріїв вибору відносять і продуктивність силового агрегату (літри повітря на хвилину). Не можна допускати, щоб у пневматичного інструменту цей показник був вищим, ніж у компресора. Подаючи стиснене повітря в систему варто подбати про очищення. Обов'язково використовуйте фільтри, інакше інструмент вийде з експлуатації до закінчення гарантійного терміну.

Фільтр
Виробник
Давление, бар
Мощность, кВт
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Напряжение
Фільтр