Сумки для інструменту

Підкатегорії

Сумки – це мобільні органайзери для ручного слюсарного інструменту. Це системи зберігання оснастки, що допомагають упорядкувати, безпечно транспортувати чи зберігати інструмент. Сумки мають попит у будь-якій сфері діяльності людини, де доводиться мати справу з використанням слюсарного приладдя. Зокрема виробництво, будівництво, автосервіс.

Купити сумки для інструментів – найкраща ціна

Специфіка органайзерів у тому, що вони виготовляються не тільки в універсальному виконанні. Є дуже цікаві рішення під набори слюсарного приладдя за призначенням. Можна придбати сумки для монтажників, електриків, механіків, сантехніків тощо. Це дуже зручно. Наприклад, у тих випадках, коли старий кейс або сумка зносилися і потрібно просто перекласти оснастку в новий органайзер. Покупцеві доступні такі види сумок:

·         Універсальна сумка для інструментів. Випускається у різних варіаціях. Може мати приховані відділення для металовиробів та запчастин. В обов'язковому порядку сумки мають застібки та зручні рукоятки. Ціна універсальних інструментальних сумок привертає увагу навіть побутових споживачів. Які мріють купити зручний аксесуар підвищеної міцності.

·         Сумки для сервісних робіт Особливість такого органайзера є в наявності відділу для зберігання ноутбука. Випускаються сумки у різних розмірах – підбираються під діагональ мобільного комп'ютера.

·         Сумки поясні. Інакше їх називають сумками монтажника. Кріпляться вони на пояс електрика ременем чи карабіном. Місткість у органайзерів невелика, але найпопулярніший інструмент завжди виявиться прямо під рукою.

Сумки інструментальні – ціна та якість

Щоб органайзерам не було знесення, виробники часто беруть за основу поліестер. Матеріал відмінно витримує фізичні навантаження – не псується від тертя чи розтягування. На окрему увагу заслуговують застібки на блискавці. Вони мають захист від затискання тканини. А на ручках передбачені липучки для більшого контролю органайзера під час транспортування.

Ціна сумки для інструменту безпосередньо залежить від розмірів, що впливають на місткість слюсарного приладдя. У технічній документації, що йде в комплекті із сумками, виробники рекомендують уникати перевантажень. Це все-таки виріб на основі тканини, розрахований на певну вагу ручного інструменту в наборі.

Як замовити сумку для ручного інструменту в Україні.

Подібна продукція є практично в будь-якому автомобільному або будівельному магазині. Під будь-який вид інструменту або набір легко підібрати органайзер, орієнтуючись на ціну. Бажаєте купити сумки в оригінальному виконанні – звертайтесь до компанії LDinvest . Магазин безпосередньо працює із заводами-виробниками та зможе здивувати роздрібних або оптових покупців.

Головна перевага – це розкішний асортимент товарів. Причому не лише на сумки, а й інші товари. Мінімальна вартість інструменту в Україні переконає покупця у правильності вибору.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Фільтр