Знімач та набори

Підкатегорії

Знімач та набори – це різновид слюсарних пристроїв, які використовуються для демонтажу деталей, посаджених з натягом. Інструмент користується попитом в автосервісі та виробництві. Застосовується для зняття підшипників, шківів, осей, валів та інших деталей, які складно демонтувати підручними засобами.

Купити знімач та набори: особливості

На ринку України можна замовити вузькоспеціалізовані та універсальні пристрої під будь-які види завдань. Оснащення вибирають за розмірами, функціональністю та вартістю. Інструмент продається поштучно або в заздалегідь підготовлених наборах. Комплекти націлені на професіоналів, які працюють з деталями різних форм та розмірів. Ціна наборів дуже доступна, що робить їх вдалою покупкою.

Продукція завжди відрізняється точністю та якістю виготовлення. У виготовленні використовується лише легована інструментальна сталь. Всі пристрої мають додатковий захист від фізичних пошкоджень та утворення іржі. Досягається це шляхом хімічної обробки оснастки у заводських умовах. Результат – довічна гарантія виробника, якою супроводжується весь інструмент у магазині LDinvest .

Види знімачів та наборів, ціна, якість

У розрізі функціональності, вся оснастка розділена на механічні та гідравлічні пристрої. Другий варіант обходиться дорожче за ціною, але має велике зусилля. Між собою, знімачі поділяються на такі види:

·         Сегментні (сепараторні). Є складовим шаблоном, яким щільно обжимається деталь, що знімається. Поставляється в комплекті з вичавною конструкцією, яка стягує з валу шестірню, підшипник або шків за рахунок різьбового з'єднання.

·         Знімач типу «краб». Буває 2-х та 3-захоплюючим. Належить до універсального інструменту, оскільки дозволяє працювати з великим діапазоном розмірів деталей, що знімаються. У роботі вимагає вправності, оскільки простий зовні механізм повинен правильно фіксувати деталь. Ціна інструменту варіюється в невеликому діапазоні, не дивлячись на розмір і бренд.

Як вибрати та купити знімання

Все залежить від потреби. Для разових робіт підійде будь-яка знімка з бюджетного сегменту. Новачку буде простіше працювати з пристосуванням сепараторного типу. Професіоналам, для виробничих потреб або автосервісу, слід вибирати знімач та набори з більшим діапазоном робочих розмірів. Для негабаритних деталей, посаджених із натягом, краще купити 2-захопний знімач «краб». При обслуговуванні габаритних конструкцій (діаметр понад 200 мм) краще подивитися у бік гідравлічного приводу.

Набори інструментів розширюють функціональність. Але при виборі слід врахувати, що самі комплектації разюче відрізняються. Є рішення з комірами, запасними частинами та вимірювальними пристроями. Чим рясніший наповнений набір, тим вища його ціна в магазині. Не знаєте, що вибрати – проконсультуйтеся із продавцями. Менеджери компанії LDinvest , уточнивши призначення інструменту, допоможуть у цьому питанні. А за одне, продемонструють, як працювати із пристосуванням.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Фільтр