Гoлoвки тopцeві тa нaбopи

Торцеві головки та набори використовуються майстрами для закручування та відкручування болтів або гайок різних розмірів. Вони є альтернативою класичних накидних та ріжкових ключів. Основна перевага – це можливість роботи у важкодоступних місцях. Також, за допомогою такого пристосування, можна збільшити зусилля, що передається на кріплення. Інструмент широко затребуваний в автосервісі, майстернях з ремонту вантажних автомобілів та сільськогосподарської техніки.

 

Купити торцеві головки – найкраща ціна

 

Правильно підібрати потрібний набір торцевих головок є досить складним завданням. Оскільки виробники продають набори, де багато непотрібного інструменту. Але вихід є. Багато шановних брендів спочатку проводять маркетингове дослідження серед фахівців з виявлення найпопулярніших пристроїв. Потім випускають затребуваний товар, щоб задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Тому краще віддавати перевагу перевіреним часом торговим маркам.

 

Які можна замовитиорцеві головки в магазині

 

Інтернет-магазин інструменту LDinvest пропонує наступні типи комплектів торцевих головок:

 

·         звичайні;

·         ударні;

·         свічкові;

·         спеціальні;

·         повнорозмірні;

·         дюймові;

·         набори;

·         аксесуари (тріскачки, кардани, подовжувачі, коміри).

 

Ударні головки -  це пристосування, яке призначене для роботи з кріпленнями у важкодоступних місцях автомобіля. Вони прості в експлуатації та мають найбільший попит. Такий тип інструменту затребуваний на станціях технічного обслуговування, у промисловості, у будівництві та у побуті.

 

Свічкові головки - використовують при ремонті та обслуговуванні двигунів внутрішнього згоряння. В основному – для монтажу та вилучення свічок запалювання. Їх воліють купити власники станцій ТО, підприємств із власним автопарком, гаражів із ремонту сільгосптехніки.

 

Спеціальні головки – це вузькоспеціалізований інструмент, який використовується під час роботи з габаритними кріпленнями. Застосовують на станціях ТО, сільському господарстві та різних підприємствах, що мають вантажну техніку. Ціна спеціального інструменту залежить від складності конструкції та розмірів.

 

Як вибрати головки торцеві та набори з них

 

Покупцеві потрібно визначиться з типом головок залежно від подальшого застосування. Також при виборі наборів слід враховувати такі особливості:

 

·         Розмір геометричний. Тут є широкий асортимент головок різних розмірів.

·         довжина. Бувають стандартні та подовжені головки. Стандартні використовують для більшості типів кріплення, а подовжені – для кріплення на високій шпильці.

·         Форма профілю головки. Купити інструмент можна c шестигранної, 12-гранної, TORX, XZN та інших типів.

·         Розмір квадрата приєднання. Головки з'єднуються з різними подовжувачами та комірами завдяки приєднувальному квадрату. Бувають чверть дюйма, половина дюйма, дюйм та інші калібри. Збільшення розміру може гарантувати, що зусилля не зашкодить різьблення.

 

Торцеві головки та набори виготовляють із інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Вони надійні, прості у використанні, зносостійкі, довговічні. І що важливо – інструмент має демократичну ціну, незважаючи на країну-виробника.

 

Продукція має міжнародний сертифікат та захист від підробок. Слід зазначити, що виробник забезпечує свій інструмент довічною гарантією.

 

Купуючи набори у перевіреного та надійного виробника, Ви знайдете надійного помічника у своєму бізнесі.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Фільтр