Гайкові ключі

Гайкові ключі – це ручний слюсарний інструмент, необхідний для роботи з елементами кріплення. Ключі використовуються для відкручування та закручування гайок, болтів, гвинтів та інших металовиробів, що мають 6-ти або 12-гранну посадку під інструмент. Слюсарне оснащення призначене для автосервісу. Але, завдяки функціональності та зручності, популярна у виробництві, будівництві та побуті.

Купити гайкові ключі – найкраща ціна

Асортимент товарів у виробників великий. Ключі гайкові можна замовити поштучно чи готових наборах. Професіоналам та любителям виробники пропонує купити гайкові ключі у наступних виконаннях:

·         Накидні та ріжкові. Можуть бути односторонніми та комбінованими, звичайними та ударними. Ціна інструменту залежить від фізичних розмірів оснастки (враховується витрата на метал).

·         Г-подібні та балонні ключі.

·         Спеціальний ручний інструмент. У категорію товарів входять ключі з тріскачкою, карданом, розрізні та стартерні.

·         Розвідні та трубні ключі. Купити інструмент віддають перевагу слюсарям, яким доводиться обслуговувати конструкції з багатогранним або круглим профілем.

Чому вигідно замовити гайкові ключі та набори з них

Виробники наголошують на якості у виготовленні ручного інструменту. Виражається це запасом міцності, що гарантує цілісність оснащення при підвищених навантаженнях. Зокрема, при передачі більших зусиль, нарощуванні плеча або ударах. Ціна гайкових ключів та наборів з них знаходиться у різному ціновому сегменті. Завжди можна знайти інструмент за своїм бюджетом.

Гайкові ключі виготовляються із легованої інструментальної сталі. Звичайний інструмент із хромованадієвої, а ударний – із хромомолібденової сталі. Залежно від потреби ключі проходять термічну та хімічну обробку. Весь інструмент має сертифікацію DIN та ISO . На свої товари заводи-виробники дають офіційну тривалу чи довічну гарантію.

Де придбати ключі в наборах та поштучно в Україні.

Є дилерські мережі, спеціалізовані магазини чи ринок. Як правило, найкраща ціна у офіційних представників. Відмінний вибір - магазин інструменту LDinvest . Купити гайкові ключі та набори з них у компанії легко. Рекомендована виробником ціна, повний каталог інструменту, офіційне ввезення, сертифікати та гарантія. Якщо якогось виду слюсарної оснастки немає, її завжди можна привезти на замовлення.

Не знаєте, який купити ключ або набір – проконсультуйтеся з менеджерами в магазині. Обов'язково вкажіть, для яких робіт потрібен інструмент і як використовуватиметься. Продавцям не важко підібрати найкраще рішення для покупця за функціональністю і ціною.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие трещетки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Вид
Размер, дюйм
ещё... свернуть
Диаметр, в мм
Фільтр