Поршневі компресори

Підкатегорії

Поршневий компресор - це обладнання, яке використовують для стиснення повітря або газу та подачі його до пневматичного інструменту. Придбати компресори можна під будь-які сфери людської діяльності. Однак найбільш популярними та затребуваними є поршневі компресори. І це не дивно, адже даний тип пристрою надійний, довговічний, має низьку вартість, а також легко ремонтується. Застосовуються такі компресори у різних галузях промисловості, автосервісі, будівельних підприємствах та у побуті.

Купити поршневі компресори – вигідна ціна

Сучасний ринок пропонує покупцям величезний вибір поршневих компресорів. Однак, незважаючи на широкий асортимент, вибрати гарне обладнання досить непросте завдання. Оскільки багато компаній пропонують, щиро кажучи, неякісний товар. Тому при виборі компресорного обладнання потрібно розглядати пристрої виключно у перевірених виробників. Ціна – другорядний критерій, якість завжди у пріоритеті.

Магазин LDinvest пропонує купити своїм компресорним обладнанням наступних видів:

·         масляні пристрої з ремінною передачею;

·         масляні пристрої з прямим приводом;

·         безолійні;

·         компресори без ресивера;

·         компресорне обладнання з двигуном Honda .

Поршневий компресор складається з циліндра, поршня, а також всмоктувального та нагнітального клапанів, які розташовуються у кришці циліндра. Рух поршня здійснюється завдяки наявності кривошипно-шатунного механізму з колінчастим валом.

Принцип роботи пристрою полягає в наступному. Поршень, здійснюючи зворотно-поступальний рух, захоплює повітря через вхідний клапан. Потім стискає його до потрібного тиску і через випускний клапан подає стиснене повітря ресивер. А вже звідти повітря гнучким шлангом подається на інструмент.

Компресори з ремінною передачею. В даному типі пристрою колінчастий вал з'єднується з електричним приводом через ремінну передачу. Пристрій має високу продуктивність, надійність та тривалість служби. Найчастіше використовується на СТО та у будівництві.

Пристрої із прямим приводом. Колінчастий вал у такому компресорі з'єднується з електричним приводом через муфту. Використання даного типу з'єднання дозволяє виключити втрати потужності та виробляти компактні та недорогі пристрої.

Замовити поршневі компресори для вузькоспеціалізованих завдань

Олійні компресори вважаються класикою. У цьому типі пристроїв циліндр та інші деталі змащуються мінеральною олією. Це дозволяє значно підвищити тривалість роботи пристрою. Такі пристрої мають компактні габаритні розміри і невелику вагу. До того ж, ціна компресорів порадує найдбайливішого покупця.

Безмасляні пристрої. Конструкція даного типу обладнання розроблена таким чином, що передбачає повну відсутність мастила. Безмасляні поршневі компресори дозволяють отримати чисте повітря без домішок масла в ньому. Затребувані в медицині, харчовій промисловості та для виконання фарбувальних робіт.

Магазин LDinvest пропонує покупцям компресорне обладнання без ресивера. Конструкція цього типу пристрою розроблена таким чином, що дозволяє підключати до неї сторонній ресивер. Завдяки цьому можна вирішити будь-яке завдання забезпечення стисненим повітрям великих промислових заводів.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Объем ресивера, л
Привод компрессора
Производительность, л/мин
ещё... свернуть
Тип компрессора
Напряжение
Уровень шума, дБ
Фільтр