Запчастини для компресорів

Запчастини для компресорів - це змінні елементи конструкції пневматичного обладнання, які схильні до природного зносу. Придбати запасні частини можна як готових ремонтних комплектів під певний вузол. Або, придбати компоненти окремо. Ціна витратних елементів пневматичного обладнання в Україні порадує навіть найдбайливішого покупця.

Компресори знайшли широке застосування в автосервісі, машинобудівній, будівельній, хімічній промисловості та інших галузях. Фахівці цінують продукцію за його високу якість, надійність та довговічність. Виробники забезпечують своє обладнання розширеною гарантією. Але це не означає, що техніка працюватиме вічно. Знос неминучий для обладнання будь-якого бренду. Саме задля збереження працездатності треба своєчасно виконувати технічне обслуговування.

Купити запчастини для компресорів – найкраща ціна

Компанія LDinvest пропонує широкий асортимент запасних частин для компресорного обладнання. Серед яких:

·         поршні у зборі;

·         клапанні плити;

·         шківи;

·         блоки керування;

·         шатуни із вкладишами;

·         реле тиску повітря;

·         комплекти кілець;

·         комплекти прокладок;

·         зворотні клапани;

·         вкладки шатуна;

·         сапуни для компресорів;

·         різні щупи;

·         фільтра;

·         модулі тиску;

·         і багато іншого.

Через те, що поршневі компресори найчастіше працюють у важких умовах, вони потребують частішого ремонту. Заміни вимагають прокладки, шатуни, поршневі кільця та самі поршні. Гвинтові пристрої використовуються в більш щадних умовах. Відповідно і ремонту такі установки вимагають набагато рідше.

Для того щоб обладнання прослужило довго та якісно, потрібно періодично виконувати обслуговування пристрою. Час проведення такого обслуговування визначається з паспорта пристосування, наданого виробником. Несправність пристрою може статися у разі порушення правил використання, не дотримання режимів роботи обладнання, а також у разі відсутності своєчасного ТО.

Для відновлення працездатності обладнання необхідно використовувати лише оригінальні запчастини для компресорів. Навіть, якщо ціна неоригінальних запчастин виглядає привабливішою. Купити їх Ви зможете у магазині інструменту LDinvest .

Фільтр
Виробник
Категорії
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр