Доставка та повернення

Придбавши інструмент в інтернет-магазині нашої компанії, покупець може вибрати будь-який відповідний спосіб отримання товару. Постачання інструменту може здійснюватися кур'єром власної служби доставки компанії. По містах України доставка здійснюється із залученням комерційних компаній, що займаються перевезенням вантажів. Кожен покупець, роблячи покупку, самостійно вказує спосіб отримання товару, який підходить саме йому.

Доставка кур'єром.

Вибравши потрібний інструмент або обладнання, кожен клієнт може замовити кур'єрську доставку. Це дуже поширений та зручний спосіб транспортування товару. Кур'єр доставити Вам товар за вказаною адресою.

Для цього оформляючи замовлення, Вам необхідно вказати свій номер телефону та адресу доставки. Менеджер інтернет-магазину обов'язково передзвонити та уточнити зручний для Вас час доставки товару.

Увага! Будь ласка, перевіряйте правильність заповнення Ваших даних (контактного телефону та адреси)! Адже неправильний телефон або адреси можуть призвести до труднощів із постачанням товару. Компанія гарантує конфіденційність ваших даних.

Кур'єр виконує постачання за вказаною під час оформлення замовлення адресою. Якщо буде необхідно доставити товар за іншою адресою, обов'язково попередьте менеджера.

Постачання товару кур'єрською службою виконується: у будні дні з 10.00 до 20.00, у суботу з 10.00 до 14.00, у неділю доставку не здійснюють. Якщо товар був замовлений клієнтами у вихідні дні, його доставлятиме у понеділок.

Година доставки замовленого Вами інструменту залежить від наявності даного товару на складі, а також від часу оформлення замовлення. Якщо товар є на складі, то після підтвердження менеджером він буде доставлений на наступний день.

 • Якщо товар був замовлений та підтверджений менеджером до 12.00, то його Вам доставлятиме наступного дня з 10.00 до 15.00 або ж з 15.00 до 20.00.
 • А якщо товар був замовлений та підтверджений менеджером після 12.00, то Вам його доставлятимуть на наступний день з 15.00 до 18.00.

Доставивши замовлення, кур'єр передасть повний пакет документів на покупку: товарний та касовий чеки, а також гарантійний талон. Якщо замовлення було оформлено на організацію, то Вам передадуть необхідні рахунки-фактури та накладні, на яких необхідно поставити друк Вашої організації.

Для постачання товару в інші міста України, компанія використовує такі кур'єрські служби:

 • Нова пошта. Це найпоширеніша експрес-служба постачання України. Вона має понад 2000 відділень по всій території країни, а також здійснює кур'єрське постачання за вказаною адресою.
 • Інтайм. Це кур'єрська служба, яка відома своїми низькими цінами на доставку. Іншою позитивною якістю компанії є можливість тривалого зберігання продукції на складі.
 • Делівері. Це компанія, яка може доставити великі та об'ємні вантажі у дуже короткі рядки. При цьому ціна транспортування є досить привабливою.
 • САТ. Це логістична компанія, що охоплює понад 500 населених пунктів України. Доставка, що здійснюється компанією, здійснюється «до дверей» за вказаною адресою.
 • Автолюкс. Це компанія, яка доставляє навіть найменш габаритний товар. Має невисоку вартість послуг та короткі строки доставки.

Повернення товару

Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки, за умови дотримання умов:

 1. Товар не був у користуванні та зберіг свій товарний вигляд, перебувати в робочому стані
 2. Збережено: упаковка, пломби, бирки
 3. Товар у повній комплектації
 4. Збережено чек та гарантійний талон

Для оформлення повернення/обміну товару необхідно зв'язатися з менеджером магазину за номерами телефонів, які вказані у контактах