Набори інструментів в ложементах

Підкатегорії

Набори інструменту в ложементах (для візків) – це комплект зібраних у спеціальну скриньку пристроїв, які встановлюються у візок. Широко використовується механіками на станціях ТО, сільському господарстві та у виробництві. В комплект входять: викрутки, плоскогубці, гайкові ключі, головки торця та інші інструменти.

Магазин інструменту LDinvest пропонує великий вибір високоякісного інструменту, необхідного для роботи автослюсаря. Вся продукція має сертифікати якості та виготовляється з інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів.

Купити набори інструментів у ложементах – найкраща ціна

Ложементи, в яких зберігають пристрої за розмірами, бувають: на чверть, на третину, на половину, і на всю полицю. Вони також відрізняються матеріалом виготовлення. Інструменти в ложементах мають таким чином, щоб майстру потім було його зручно дістати. У багатьох варіантах виконання передбачені ніші для невеликих деталей та комплектуючих.

Наповнення наборів пристроїв у ложементах складається залежно від діяльності механіка. Розрізняють такі види:

·        Вимірювальний. В даний набір входять різні вимірювальні пристрої: штангенциркуль, рулетка, щупи та тестери. Застосовується цей вид наборів практично у всіх сферах, де використовуються інструментальні візки: ремонт автомобілів та сільгосптехніки, промисловість.

·        Ударний. Включає ударні короткі або довгі головки, тріскачки, подовжувач і інше. Може також містити високі колісні головки у пластиковому корпусі. Купити такий набір зручно навіть для приватного гаража – точно знадобиться.

·        Шарнірно-губцевий. У такий набір входять плоскогубці, бокорізи, тонкогубці, пасатижі, знімники стопорних кілець та багато іншого. Ціна інструменту невисока, а ось потреба необмежена.

·        Діелектричний. Складається з пристроїв, які використовують для роботи з високою напругою. Це можуть бути індикатори, викрутки, плоскогубці, кліщі та інший захисний інструмент. Такі пристрої можуть витримувати навантаження до 1000 вольт.

·        Комбінований. Включає в себе пристрої для виконання декількох видів робіт. Інтернет-магазин LDinvest пропонує велику кількість різних варіантів комбінованого інструменту. У ньому можуть бути: ключі, тріскачки, коміри, набори головок та багато іншого.

Де замовити набір інструментів із ложементом

Найчастіше виробники весь інструмент розподіляють за призначенням. Набори інструменту в ложементах (для візків) можна купити для роботи з конкретними вузлами та механізмами автомобіля. Також є набори для окремих видів робіт: ремонт кузова, трансмісії і так далі.

У магазині інструментів LDinvest великий вибір. Зручно підібрати оснащення під будь-які гаражні меблі або системи зберігання інструменту. Покупцеві слід вибрати потрібний вид набору, залежно від його подальшого використання.

Набори інструментів популярні серед власників бізнесу сфери обслуговування автотранспорту. Оскільки вони включають достатню кількість пристосувань, компактні. Та й ціна набору доступна. А незмінно висока якість оснастки дозволяє майстру використовувати інструменти досить довгий час.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Фільтр