Біти

Біти є змінними насадками для ручного інструменту. Використовуються спільно з тріскачками, викрутками, шуруповертами. Призначення біти – закручування чи відкручування елементів кріплення. Це можуть бути болти, гвинти, шурупи і саморізи.

Між собою, біти відрізняються фізичними розмірами та профілем шліцю. Під кожен різновид кріплення потрібен певний тип насадки. Враховуючи обслуговування вузлів та механізмів, продавець пропонує спеціальні біти для роботи у важкодоступних місцях.

Які можна купити біти в Україні – види, ціна

Насадки для ручного інструменту відносять до витратних матеріалів. Специфіка біти така, що головка, що контактує з шліцом кріплення, швидко зношується. Щоб продовжити термін експлуатації насадок, виробники пропонують купити продукцію, виготовлену з різних конструкційних матеріалів. Біти бувають двох основних видів:

·         Ударні (торсіонні). Виготовляються з легованої інструментальної сталі з додаванням молібдену або вольфраму.

·         Звичайні (класичні). Виготовляються з хромованадієвої сталі. До складу металу можуть бути включені інші компоненти, здатні поліпшити фізико-хімічні властивості кінцевого виробу.

Ціна біти, міцність та довговічність – 3 критерії, на які слід орієнтуватися покупцю в Україні. Знайти компроміс серед запропонованих виробниками варіантів завжди легко. Або насадка підбирається під певний вид завдання, або набувається набір різних біт.

Замовити біти в магазині LDinvest вигідно

За типом шліца (форма поглиблення на елементі кріплення), біти бувають наступних видів:

·         Плоский шлиц ( Slotted ). Виготовлені під прямий класичний шліц насадки можуть відрізнятися довжиною і товщиною контактної поверхні біти. Для обслуговування кріплення Slotted виробники рекомендують купити набір відповідних біт. Такий підхід гарантує довговічність усім насадкам і допоможе швидше подолати кріплення.

·         Хрестоподібний шліц (Phillips або PH ). Наконечник під елемент різьбового з'єднання може відрізнятися товщиною граней та довжиною. Серед хрестоподібних насадок зустрічаються біти з додатковими чотирма гранями. Це шліц Позідрів. Біти PH краще купити у наборі.

·         Шестигранні шліци ( HEX ). Найчастіше використовуються в автосервісі для відкручування або затягування гвинтів і болтів, що мають на головці 6-гранне поглиблення.

·         Біти RIBE . Шліц – шестикутна зірочка з прямокутними променями. Належить до категорії складних елементів кріплення. Використовується в будівництві та автосервісі. Найчастіше поставляються у наборі, ціна якого дуже низька для ручного інструменту.

·         Біти TORX . Шлиц – шестикінцева зірка із загостреними променями. Вважається антивандальним з'єднанням. Застосовуються такі біти при виробництві меблів, автосервісі та інших секторах важкої та легкої промисловості.

·         Біти SPLINE . Шлицеве з'єднання – 12-кінцева зірочка з гострими променями. Такі насадки мають найкраще зчеплення з елементом кріплення і здатні передавати великий момент, що крутить. Користуються попитом у ремонті побутової техніки та електроніки, ювелірній справі та автосервісі.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Фільтр