Акумулятори для електроінструменту

Підкатегорії

Акумуляторні батареї – категорія товарів, що включає витратні матеріали та оснащення для ручного інструменту. Як правило, АКБ – це видаткові матеріали. Ціна батарей безпосередньо залежить від ємності та бренду.

Особливість товарів із категорії в оригінальності. Лише сертифіковані товари від виробника. Офіційна гарантія, сумісність, аксесуари під будь-яку модель. Є акумулятори, що підходять під ручний інструмент, знятий давно з виробництва.

Купити акумуляторні батареї – найкраща ціна

Придбання ручного інструменту завжди пов'язане з вибором, між ціною та функціональністю, зручністю та потужністю. Оснащення та витратні матеріали залишаються на задньому плані. Про аксесуари покупці згадують у процесі роботи. Інтернет-магазин інструменту LDinvest подбав про споживача. Пошук потрібного товару, рекомендації менеджера, офіційна гарантія та повна сумісність розхідників з електроінструментом.

Акумуляторні батареї та зарядні пристрої. Мобільний ручний інструмент найпопулярніший серед покупців. В надії продовжити термін експлуатації обладнання, користувачі віддають перевагу придбанню додаткових акумуляторів і зарядних пристроїв до них. Купити АКБ до електроінструменту у магазині LDinvest вигідно завжди.

Фільтр
Виробник
Платформа
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Напряжение
Источник питания
Фільтр