Візки інструментальні

Візки для інструментів – це мобільні конструкції для зберігання та транспортування слюсарного оснащення в автосервісі. Обладнана колісною базою візок, що легко переміщається всередині станції ТО, гаража, складу або цеху підприємства. Конструкція має підвищену вантажопідйомність і жорсткість, дозволяючи перевозити, крім інструменту, вузли та механізми автомобіля до робочого місця слюсаря.

Купити візки для інструментів – найкраща ціна

Продукція відноситься до категорії "Системи зберігання інструменту на станціях ТО". Відповідно, візок має низку переваг перед іншими конструкціями, призначеними для перевезення або зберігання оснастки слюсаря. В Україні можна купити візки наступних видів:

·         Стілець слюсаря. Візок з колісною базою обладнаний м'яким сидінням по всій площі конструкції. Усередині передбачена ніша для розміщення інструменту та витратних матеріалів. Ціна такого рішення мінімальна, а ось функціональність на найвищому рівні.

·         Тумба операторська. Відкрита конструкція на коліщатах має кілька розділених полиць для інструменту. В основному така тумба використовується для транспортування оснастки до автомобіля або робочого місця слюсаря. Є моделі, облаштовані верстаком та іншим обладнанням для ремонту вузлів та механізмів автомобіля.

·         Тумба інструментальна. Професійна конструкція для надійного зберігання та переміщення інструменту. Висувні ящики з ложементами обладнані захисним механізмом (клапан або замок). Найчастіше подібні тумби входять до комплекту систем зберігання інструменту.

·         Модульні тумби. Конструкція складається з набору окремих ящиків, які будь-якої миті можна зняти. Передбачено колісну базу для швидкого транспортування інструменту всередині приміщення. Модульні тумби мають підвищену жорсткість і міцність. Використовуються для зберігання електричного чи пневматичного інструменту.

·          Стаціонарні ящики. Використовується для надійного зберігання інструменту. Передбачено ложементи та захисний механізм. Такі конструкції найчастіше входять у комплект до модульних тумб.

Як замовити інструментальні візки в Україні

Висока жорсткість, міцність та доступна ціна – критерії, на які завжди орієнтується покупець. Візок для інструментів, у будь-якому виконанні, виготовляється з легованої інструментальної сталі. Дуже рідко з ударостійкого пластику. В результаті покупець отримує надійну конструкцію, яка, при правильному використанні, прослужить жодне десятиліття. Всі візки супроводжуються офіційною гарантією та сертифікатами якості.

 Купити візки в інтернет-магазині LDinvest легко. Кожен товар відповідає специфікації, що заявлена виробником. У разі виникнення питань – звертайтесь до менеджера. Компетентний представник компанії детально розповість про всі характеристики візків та порадить супутні товари.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Тип колес
Фільтр